عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دستگيري ناپدري آلماني متجاوز به دخترخوانده‌اش

دستگيري ناپدري آلماني متجاوز به دخترخوانده‌اش
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:35 ب.ظ

رسانه‌هاي دولتي آلمان اعلام كردند كه يك ناپدري به جرم تجاوز به دختر خوانده‌اش و داشتن هشت فرزند از او به دادگاه عالي اين كشور فراخوانده شد.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بر اساس گزارش رسانه‌هاي دولتي آلمان، اين ناپدري كه تنها با نام «دتلف اس» شناخته شده است، متهم است كه در چند دهه گذشته به دختر خوانده، دختر خود و پسر خوانده‌اش تجاوز كرده و از دختر خوانده خود هشت فرزند دارد. البته هشتمين فرزند مشترك اين دو تن به دليل نامعلومي جان خود را از دست داده است.

به گزارش ايسنا، بر اساس اين گزارش شبكه خبري سي‌ان‌ان، اين مرد متهم است كه 350 بار به اين سه فرد زير سن قانوني تجاوز كرده است.

همچنين شواهد و مدارك موجود نشان دهنده اين است كه اين مرد 48 ساله دختر و دختر خوانده‌اش را در آزاي دريافت پول نقد در اختيار مردان قرار داده است، به طوري كه تاكنون سه تن در اين رابطه شناسايي شده و دو تن به دادگاه فراخوانده شده‌اند . فرد سوم به دليل فوت در دادگاه حضور نيافته و پرونده‌ وي مختومه شده است.

به گزارش ايسنا، «الكساندر والتر» سخنگوي دادگاه منطقه «كوبلنز» آلمان هم در اين باره به شبكه خبري سي‌ان‌ان، خاطر نشان كرد: آزمايشات دي ان اي هم تجاوزات اين مرد عليه فرزندانش را كاملا مشخص كرد.

همچنين اين تجاوزات در منزل محل سكونت اين مرد كه در جنگل‌هاي منطقه واقع شده و آپارتمان‌هايي كه اين خانواده‌ در آن‌ها سكونت داشتند به وقوع پيوسته است. علاوه بر اين، دادگاه نهايي اين پرونده‌ در 25 فوريه سال جاري برگزار شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها