عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

بيانيه حوزه هنري در پي شهادت دانشجوي دانشگاه هنر

بيانيه حوزه هنري در پي شهادت دانشجوي دانشگاه هنر
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:36 ب.ظ

«حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي در پي شهادت دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر ، بيانيه‌اي صادر کرد.»

 

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، در اين بيانيه آمده است: «ريختن خون دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر به فاصله سه روز پس از حضور دشمن‌شكن و تاريخي مردم ديندار و انقلابي ايران اسلامي در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن تاكيدي دوباره است بر اين اصل ترديدناپذير كه درخت انقلاب با خون شهيدان آبياري شده و تا ابد پايدار مي‌ماند.

 

22 بهمن 1389 براي همه ايرانيان رنگ و بويي ديگر داشت و سقط ديكتاتور مصر در كنار انقلاب مردم تونس، اردن، يمن و ديگر كشورهاي اسلامي براي ملت مسلمان ايران يادآور پيروزي انقلاب در سال 1357 بود. اما هنوز چند روزي از شيريني حضور حماسي مردم در شکرگزاري نعمت انقلاب و حمايت از قيام‌هاي ملت‌هاي مصر و تونس نگذاشته بود که عده معدودي فريب‌خورده و بي‌بصيرت به همراه سرسپردگان استكبار و منافقين و سلطنت‌طلبان در تهران آشوب بپا كردند و با تيرهاي فتنه خون تعدادي از عزيزترين فرزندان اين سرزمين را به خاك ريختند.

 

ننگ آنچه در شامگاه 25 بهمن 89 در تهران گذشت با ريختن خون تعدادي انسان بي‌گناه تا ابد بر دامان فتنه‌گران باقي مي‌ماند و بار ديگر بر اين ظن قوي تاكيد مي‌كند كه پياده‌شدگان از قطار انقلاب را توان و قصد بازگشت نيست. بي‌ترديد خون شهيدان راه مبارزه با فتنه به زودي زود دامان فتنه‌گران را خواهد گرفت و اميد كه ايران اسلامي در چهارمين دهه از حيات طيبه خود سرافرازتر از گذشته به پيش رود و همچون هميشه الهام‌بخش تمام مردان و زنان و ملت‌هاي آزاده و آزادي‌خواه دنيا باشد.»

 

در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است:«حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي ضمن محكوم كردن حوادث و آشوب‌هاي روز 25 بهمن تهران، شهادت صانع ژاله دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر را به خانواده اين شهيد بزرگوار راه مبارزه با فتنه تبريك و تسليت مي‌گويد و به سران فتنه و منافقان هشدار مي‌دهد دانشجويان غيرتمند ايران اسلامي به پشتنوانه خون اين شهيد و ديگر شهداي راه مبارزه با فتنه اجازه نخواهند داد نقشه‌هاي شوم استكبار و ايادي داخلي آنها در ام‌القراي جهان اسلام پياده شود.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها