عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

در قالب دي وي دي، 10 قسمت از «مختارنامه» عرضه شد

در قالب دي وي دي، 10 قسمت از «مختارنامه» عرضه شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:37 ب.ظ

شركت سروش سيما در حالي 10 قسمت اول از سريال «مختارنامه» را در قالب دي وي دي به بازار عرضه كرد كه پخش اين سريال در شبكه اول به نيمه رسيده است.

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، با پخش قسمت بيست و يکم از سريال «مختارنامه»، بازي چند بازيگر جديد در اين سريال آغاز خواهد شد.

در قسمت 21 که جمعه ـ 29 بهمن ماه ـ از شبکه يک سيما پخش خواهد شد، مخاطبان سريال «مختارنامه» در ادامه روايت داستان اين سريال تلويزيوني شاهد وقايع و رويدادهاي مختلفي خواهند بود.

دعوت بن مطيع از مختار براي ديدار با وي و پاسخ منفي مختار به اين دعوت، سفر عبدالرحمن بن شريح به مکه و ملاقات با محمد بن حنفيه، ملاقات ياران مختار با ابراهيم اشتر و تشويق وي به بيعت با مختار، بازگشت بن شريح از مکه و پيوستن او به مختار و در نهايت پيوستن ابراهيم اشتر به مختار برخي از رويدادهايي است که مخاطبان «مختارنامه» در اين قسمت شاهد آن خواهند بود.

«حسن ميرباقري» در نقش ابراهيم اشتر، «حديث فولادوند» در نقش همسر ابراهيم، «حبيب دهقان نسب» در نقش مالک بن اَنَس از ياران مختار و «کريم اکبري مبارکه» در نقش احمر بن شميط از ياران مختار بازيگراني هستند که در اين قسمت بينندگان مختارنامه شاهد ايفاي نقش آنها هستند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها