عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

از دستگاه قضايي مي‌خواهيم حكم اسلامي را در مورد سران فتنه اجرا كند

از دستگاه قضايي مي‌خواهيم حكم اسلامي را در مورد سران فتنه اجرا كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:39 ب.ظ

در پي اغتشاش عده محدودي از فتنه‌گران در روز 25 بهمن، امروز حوزويان اصفهان پس از درس خارج آيت‌الله مظاهري با اجتماع در مدرسه علميه صدربازار اين اقدام مذبوحانه را به شدت محکوم کردند و محاکمه فوري سران فتنه را خواستار شدند.

به‌گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، طلاب و فضلاي اصفهان با سر دادن شعارهايي بر ضد آمريکا، انگليس و سران فتنه، بيعت مجدد خويش را با آيت‌الله‌العظمي خامنه‌اي، مقام‌معظم‌رهبري اعلام کردند.

نماينده ولي‌فقيه در سپاه صاحب‌الزمان‌(عج) اصفهان در اين اجتماع پرشور در سخناني اظهار داشت: دشمنان با تمام وجود براي شکست انقلاب وارد کار شده‌اند و علت آن روشن است، زيرا نداي انقلاب اسلامي به گوش آزادي‌خواهان جهان رسيده است و امروز در نقاط مختلف جهان، صداي آزادي‌خواهي که همان صداي مردم ايران است به گوش مي‌رسد.

حجت‌الاسلام والمسلمين طيبي‌فر افزود: متاسفانه برخي از کساني که نان انقلاب اسلامي را خورده‌اند و در سايه انقلاب داراي مناصبي شدند، براي حسادت‌ها و عقده‌گشايي‌هاي خود دست به حرکاتي زدند که خواسته دشمنان انقلاب است.

نماينده ولي‌فقيه در سپاه صاحب‌الزمان‌(عج) به ديدار خود با آيت‌الله مظاهري اشاره و تصريح کرد: وي در آن ديدار دو تن از سران فتنه را اسم بردند و گفتند که ما از اول اين‌ها را آدم‌هاي درستي نمي‌دانستيم.

وي تاکيد کرد: مردم ايران اين‌ها را شناختند و با بيداري هوشياري و بصيرت در راهپيمايي روز 22 بهمن حضوري با شکوه داشتند و عظمت خود را به رخ جهانيان کشيدند، اما جهان استکبار براي اين‌که افکار عمومي را از حرکت انقلابي مردم در مصر و کشورهاي ديگر و نيز بصيرت مثال زدني مردم منحرف کنند به واسطه عوامل خود در داخل کشور دست به کار شدند و سه روز بعد از خروش ميليوني مردم در 22 بهمن آن فضاحت را به بار آوردند.

* فرياد طلاب و حوزويان اصفهان

طيبي‌فر خاطرنشان کرد: فرياد طلاب و حوزويان اصفهان اعتراض رسمي به حرکت‌هاي منافقانه‌اي است که در کشور انجام مي‌گيرد و ما از دستگاه قضايي مي‌خواهيم با جديت و قاطعيت وارد اين عرصه شده و حکم اسلامي را در مورد سران فتنه به اجرا بگذارد.

وي ابراز داشت: ملت ايران با سرعت به سمت آرمان‌هاي امام و شهدا در حال حرکت است و هر کس در برابر اين حرکت بايستد يا با آن همراهي نکند و يا در برابر اقدام فتنه‌گران سکوت نمايد، از بين سيل خروشان ملت حذف خواهد شد.

نماينده ولي فقيه در سپاه صاحب‌الزمان اصفهان درپايان تاکيد کرد: ملت بزرگ وار ايران و طلاب حوزه‌هاي علميه همواره همراه ولي‌فقيه خود بوده‌اند و امروز نيز اسلحه‌ بصيرت را در دست گرفته و آماده‌اند تا همراه با مقام‌معظم‌رهبري در برابر دشمنان داخلي و خارجي بايستند.

بر اساس گزارش مركز خبر حوزه، طلاب و فضلاي حوزه علميه اصفهان درپايان اين سخنراني با سردادن شعارهايي بر ضد فتنه‌گران به سمت ميدان امام خميني‌(ره) حرکت کردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها