عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس سازمان فن‌آوري اطلاعات: افتتاح پروژه‌هاي توسعه دولت الکترونيکي در استان بوشهر

رئيس سازمان فن‌آوري اطلاعات: افتتاح پروژه‌هاي توسعه دولت الکترونيکي در استان بوشهر
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:41 ب.ظ

صبح امروز و با حضور وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات، پروژه هاي توسعه دولت الکترونيکي در استان بوشهر به بهره برداري رسيد.

 

به گزارش خبرنگار فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)مهندس علي حکيم جوادي-معاون وزير و رئيس سازمان فن‌آوري اطلاعات-ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: اين پروژه‌ها همزمان با هشتاد و ششمين سفر استاني هيات دولت و با حضور دکتر رضا تقي پور به بهره برداري رسيد.

 

وي افزود: "افتتاح 200 کلاس هوشمند الکترونيکي" و " اتصال 600 مدرسه به شبکه ملي اطلاعات" از جمله پروژه‌هايي است که صبح امروز به بهره برداري رسيد.

 

او با بيان اين مطلب که اين پروژه ها با همکاري وزارت ارتباطات و استانداري بوشهر عملياتي شده است، تصريح کرد: از ديگر پروژه هايي که اجرايي شده است مي توان به " افتتاح مرکز خدمات الکترونيکي بوشهر " و " افتتاح درگاه خدمات الکترونيکي اين استان " اشاره کرد.

 

حکيم جوادي با اشاره به برنامه هاي آتي توسعه دولت الکترونيکي در اين استان، گفت: اتصال 560 نقطه از اداره‌هاي دولتي استان بوشهر به شبکه ملي اطلاعات از جمله برنامه‌هاي در دست اجرا در اين حوزه است که اميدواريم در آينده نزديک به بهره برداري برسد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها