عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عليدوستي: بازي با تيمهاي پايين جدولي حساستر است

عليدوستي: بازي با تيمهاي پايين جدولي حساستر است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:43 ب.ظ

حميد عليدوستي گفت: همه بازيهاي ليگ حساس هستند، اما بازي تيمهاي پايين جدولي معمولا حساستر است.

سرمربي تيم فوتبال پيكان در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره وضعيت تيمش و ديدار مقابل استيل آذين در هفته بيست و سوم ليگ برتر اظهاركرد: بعد از باختي كه در مقابل استقلال داشتيم از دو نظر برروي بازيكنانمان كار كرديم. يكي مسايل روحي رواني بود و ديگري ضعفهايي كه از نظر فني در تيم وجود داشت.

عليدوستي ادامه داد: سعي كرديم در اين چند روز روحيه بازيكنان را باز پروري كنيم و آنها را از لحاظ رواني براي ديدار بعد آماده كنيم. ضمن اينكه ضعفهاي تاكتيكي‌مان را نيز در اين مدت در تمرين‌ها مورد تاكيد قرار داديم تا از اين نظر هم مقابل استيل آذين كمبودي نداشته باشيم.

وي در مورد استيل آذين گفت: آنها تيم پرمهره‌اي هستند كه مانند ما در پايين جدول به سر مي‌برند، اما ما بايد بتوانيم امتيازهاي لازم اين ديدار را به دست بياوريم، چرا كه در بازيهاي تيمهاي پايين جدول امتيازها حساسيت بيشتري دارند و اين موضوع را به بازيكنانم را هم گفته‌ام كه بايد تحت هر شرايطي ازاين بازي امتياز بگيريم.

حميد عليدوستي افزود: پيش از اين هم گفته‌ام كه تمام حريفان براي ما قابل احترام هستند. ما روي ضعفهاي استيل آذين هم كار كرديم و اميدوارم با صحبتهايي كه در طول اين چند روز با بازيكنان انجام داديم به نتايج دلخواه دست پيدا كنيم.

سرمربي پيكان درپاسخ به اين سوال كه وضعيت رحمان رضايي و صابر ميرقرباني به كجا رسيد گفت: من در اين مورد اين مسايل صحبتي نمي‌كنم و بايد از باشگاه بپرسيد كه وضعيت آنها چگونه بوده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها