عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام جمعه پاوه: اسلحه جديد دشمن ايجاد اختلافات مذهبي بين شيعه و سني است

امام جمعه پاوه: اسلحه جديد دشمن ايجاد اختلافات مذهبي بين شيعه و سني است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:44 ب.ظ

امام جمعه پاوه گفت: اسلحه جديدي که دشمن از آن استفاده مي‌کند ايجاد اختلاف مذهبي بين شيعه و سني است که از طريق کانال‌هاي تلويزيوني که هزينه آن را آمريکا و انگليس تقبل مي‌کنند به صورت شبانه در حال انتشار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه کرمانشاه، ملاقادر قادري در بيست و دومين همايش بزرگ وحدت استان کرمانشاه با بيان مطلب فوق گفت: ما از دولت مي خواهيم با هر نوع امکان، اقدام به خفه کردن صداهايي که باعث اختلاف بين شيعه و سني مي شود بکند.

امام جمعه پاوه در ادامه با بيان اينکه روحانيت و مردم اورامانات با بصيرت کامل همواره همراه رهبري و حامي نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده و هستند، گفت: اقتدار، پايداري و پيشرفت‌هاي ايران مرهون هوشياري مردم، علما و مسئولان نظام است.

وي گفت: مردم اورامانات در 32 سال گذشته ارادت خود را به نظام و انقلاب اثبات کرده‌اند و همواره در صحنه بوده‌اند.

امام جمعه پاوه در ادامه با اشاره به شهادت دانشجوي اين شهرستان در تهران در پي حوادث 25 بهمن، گفت: شهيد صانع ژاله از خانواده‌اي مومن است که به دست منافقين و توطئه گران شهيد شد.

وي يادآور شد: شهادت شهيدان ما حضور و علاقمندي ما را به نظام بيشتر مي‌کند.

ملاقادري با بيان اينکه اگر اين فتنه‌ها نبود جوان رشيد پاوه‌اي نيز شهيد نمي‌شد، گفت: شهرستان پاوه با 55 هزار نفر جمعيت، 600 شهيد تقديم نظام جمهوري اسلامي کرده است.

وي تاکيد کرد: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون حوادث تلخ و شيريني را پشت سر گذاشته‌ايم و همواره در کنار نظم و وفادار به انقلاب و رهبري حرکت کرده‌ايم.

امام جمعه پاوه در ادامه يادآور شد: امروز وحدت از همه چيز براي ما مهمتر است چراکه شاهد تهاجم همه جانبه رسانه‌ها و سايت‌هاي استکباري عليه جمهوري اسلامي ايران و مواضع برحق آن هستيم.

وي در پايان تاکيد کرد: روحانيت اهل سنت استان دوشادوش مردم در صحنه‌هاي مختلف احساس وظيفه مي‌کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها