عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مشاور وزير علوم: دانشگاه‌ها بايد در درجه اول احترام و شخصيت كاركنان را در اولويت قرار دهند

مشاور وزير علوم: دانشگاه‌ها بايد در درجه اول احترام و شخصيت كاركنان را در اولويت قرار دهند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:46 ب.ظ

مشاور وزير علوم و مدير كل دفتر حراست وزارت علوم با بيان اينكه دانشگاه‌ها بايد در درجه اول احترام و شخصيت كاركنان را در اولويت قرار دهند، گفت: دانشگاه‌ها بايستي همزمان همه مسائل را در حد ملزومات براي رسيدن به نقطه مطلوب فراهم كنند.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) به بوشهر، دكتر زارعي مشاور وزير علوم و مدير كل دفتر حراست وزارت علوم در ديدار با كاركنان و كارشناسان دانشگاه خليج فارس در سومين دور از سفرهاي هيات دولت به استان بوشهر با بيان اينكه مجموعه وزارت علوم تا جايي كه دولت اجازه مي ‌داد توانسته است حداقل‌هاي رفاهي و معيشتي را فراهم كند، عنوان كرد: قطعا اين ميزان مسائل رفاهي و معيشتي كفايت نمي‌كند و در حق پرسنل دانشگاه‌ها، كمي‌ها و كاستي‌هاي زيادي وجود داشته است.

وي با بيان اينكه تلاش دولت و دستگاه‌ها بر اين بوده است كه شرايط مناسب و درخوري ايجاد شود، افزود: وزارت علوم نيز در صدد بوده است شرايطي مانند ادامه تحصيل، شرايط معيشتي و نيازهاي مادي و معنوي خانواده دانشگاهي را فراهم كند.

زارعي با بيان اينكه متاسفانه در برخي مواقع محدوديت‌هايي به لحاظ قانوني و مقرراتي وجود دارد، اظهار كرد: مقرراتي مانند افزايش حقوق، تغيير وضعيت اشتغال، امكان ادامه تحصيل و ساير امكانات رفاهي كه نياز افراد است، بر دوش دانشگاه‌هاست.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها