عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضایی:برای عمله های رجوی و آمریکا متاسفم

رضایی:برای عمله های رجوی و آمریکا متاسفم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:02 ب.ظ

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: باید با فتنه‌گران روز 25 بهمن برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد.
به گزارش ایسنا، محسن رضایی که برای شرکت در تشییع پیکر شهید صانع ژاله در تجمع دانشجویان و مردم حاضر شده بود، با بیان این‌که ملت ایران با خون جوانان خود در انقلاب و دفاع مقدس پیروز شده است، تصریح کرد: تداوم این انقلاب و نظام هم با خون همین شهدا تضمین خواهد شد؛ خون صانع ژاله ترفند ناشیانه و عجولانه آمریکا را در 25 بهمن ماه خنثی کرد، آمریکا قصد داشت که با تحرکاتی در ایران بر شکست خود در مصر پوشش بگذارد و وانمود کند که شرایط ایران هم مثل مصر است ولی ملت ایران آن را خنثی کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به این‌که نیروهای انقلاب باید خط خود را از جریانات فتنه‌گر مشخص سازند، اظهار کرد: ما باید بدون هیچ تردیدی در اتوبان ولایت فقیه و پشت سر رهبری حرکت کرده و از این مسیر خارج نشویم. برای کسانی که یک زمانی شناسنامه‌ای در انقلاب داشتند و امروز کنار مریم رجوی قرار گرفته و آمریکا آنها را عمله خود کرده متاسف هستم.
رضایی با بیان این‌که ملت ایران درک عمیقی از شرایط دارند، خاطرنشان کرد: ملت ایران یک بار دیگر نشان داد که یک گام جلوتر از خواص، نخبگان و مسوولان هستند؛ نخبگان و فعالان سیاسی نباید سکوت کنند و تماشاچی باشند، بلکه باید مرزهای خود را دقیقا با فتنه گران مشخص کنند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها