عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

.:: هورمون مردانه در زنان ! ::.

.:: هورمون مردانه در زنان ! ::.
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:17 ب.ظ

 

.:: هورمون مردانه در زنان ! ::.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گاهی اوقات زن ها دارای هورمون های مردانه می شوند، به این ترتیب که دچار موهای زائد در زیر چانه، صورت و ... می شوند یا مکانیسم بدن شان به هم می ریزد و مهم تر از همه این که ...
نتایج یك تحقیق جدید نشان داده است: زنان وقتی هورمون مردانه تستوسترون دریافت می كنند كمتر به دیگران اطمینان می كنند. به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، پژوهشگران معتقدند كه زنان همواره بیش از مردان به دیگران اطمینان می كنند و شاید به این خاطر كه در طول تاریخ مانند مردها مجبور نبوده اند برای حفظ حیات بجنگند و مبارزه كنند.

در یك پژوهش جدید دانشمندان كشف كرده اند: هورمون تستوسترون كه مردان را به لحاظ بدنی قوی و جنگنده می كند، ظاهرا با ایجاد بدگمانی و فقدان اطمینان به دیگران ارتباط دارد. محققان دریافته اند: وقتی این هورمون به بدن زنان تزریق شود، آنها هم سرسخت می شوند و حس اجتماعی آنها كاهش یافته و بیشتر مترصد و گوش به زنگ می شوند.

روزنامه تلگراف در این باره نوشت: به لحاظ تاریخی برای زنان همواره مهم بوده كه اجتماعی باشند تا به حیات خود ادامه دهند در حالی كه برای مردها جنگجو و مبارز بودن بیشتر اهمیت داشته است. بنابراین مردها با سطح بیشتری از تستوسترون تكامل پیدا كردند تا بزرگتر، قوی تر و خشن تر باشند و ظاهرا همین امر باعث شده كه همواره محتاط و مراقب اطراف خود باشند و این یافته حاصل مطالعات محققان دانشگاه كیپ تاون است.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها