عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مظفر:بلوغ سیاسی موسوی و کروبی=صفر

مظفر:بلوغ سیاسی موسوی و کروبی=صفر
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:17 ب.ظ

حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه حضور میلیونی مردم ایران در ۲۲ بهمن امید به آینده درخشان کشورمان را تقویت کرد، گفت: حضور گسترده مردم در حماسه ۲۲ بهمن گرد یأس و ناامیدی را بر دشمنان و بدخواهان این انقلاب پاشید.

وی اضافه کرد: تحرکات مذبوحانه و همراهی عده‌ای قلیل با دشمنان انقلاب توسط فتنه‌گران داخلی نشان از حماقت و بی‌عقلی بدخواهان انقلاب دارد و در انتها هم آتشی که فتنه‌گران برپا کردند، خودشان را خواهد بلعید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تلاش فتنه‌گران برای مخالفت با نظام چون خاکستری در مسیر حضور ملت از بین خواهد رفت، تصریح کرد: ملت در ۲۲ بهمن عزتمندانه پیمان و میثاق خود را با امام و شهیدان به ویژه رهبر فرزانه انقلاب به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که بعضی حرکات مذبوحانه خللی در عزم و اراده ایرانیان نخواهد داشت.

مظفر در همین زمینه خاطرنشان کرد: فتنه‌گران با این اقدامات مفتضحانه و کور حتی آخرین روزنه‌های امید تعداد انگشت شمار حامیان خود را بستند و خود به پیاده نظام بیگانگان تبدیل شدند و ننگ ابدی را بر چهره سیاه خود حک کردند.

وی با تأکید بر اینکه رفتار فتنه‌گران زمینه حضور آنها در صحنه شطرنج سیاسی کشور را مسدود کرد، گفت: ‌آنها با اقدامات خود آخرین حمایت‌های تعداد انگشت شمار حامیان خود را از دست دادند و زمینه حضور و بروز آنها در کشور از بین رفت؛ البته راه توبه و بازگشت به دامن ملت باز است اما شرط آن اعلام پشیمانی و جبران خطاها است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به موسوی و کروبی اظهار داشت: ما فکر نمی‌کردیم که کسانی که ادعای سیاست و سیاست‌مداری در کشور دارند، از عمل بر ابتدایی‌ترین قواعد سیاست بی‌بهره باشند و به خاطر از دست دادن رقابت و عدم توان در رقابت یا حتی داشتن نقد به بعضی مسائل به انتحار سیاسی یا خودکشی سیاسی دست بزند.

مظفر اضافه کرد: کاری که آنها انجام دادند نشان از صفر بودن بلوغ سیاسی‌شان بود و آتشی که آنها افروختند خودشان در آن خواهند سوخت و بهتر است که آنها بیش از این افراد ساده‌لوح را دچار خشم ملت نکنند و با ملت هم‎صدا شوند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها