عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فتنه‌گران عوامل موفقيت مردم را زير پا گذاشتند

فتنه‌گران عوامل موفقيت مردم را زير پا گذاشتند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

قائم مقام دانشكده علوم حديث:
فتنه‌گران عوامل موفقيت مردم را زير پا گذاشتند

خبرگزاري فارس: قائم مقام دانشكده علوم حديث با اشاره به زشتي عملكرد فتنه‌گران گفت: فتنه‌گران عامل مهمي كه در موفقيت مردم مؤثر بود را زير پا گذاشتند.

به‌ گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز حجت‌الاسلام مهدي قائمي در اجتماع اعتراض‌آميز دانشجويان دانشكده علوم حديث و طلاب حوزه علميه حضرت عبدالعظيم (ع) با اشاره به تظاهرات غيرقانوني فتنه‌گران و منافقان در 25 بهمن اظهار داشت: فتنه‌گران در 25 بهمن ماه به نام حمايت و دفاع از مردم مصر دست به تظاهرات زدند اما آنچه از آنها سر زد خلاف اين بود و اين سؤال در اذهان متواتر مي‌شود كه آيا هدف آنها حمايت از مردم مصر بود و اين اقدامات را انجام دادند.
قائم مقام دانشكده علوم حديث با اشاره به عوامل موفقيت‌آميز مردم در انقلاب اسلامي گفت: اسلام، رهبري و حضور ملت سه عامل مهم و موثر در موفقيت مردم بود كه ما مشاهده كرديم اين اغتشاشگران هر سه عامل را زير پا گذاشتند.
وي در ادامه افزود: اگر ما اين سه عامل را نداشتيم همه چيز طي مدت زمان يك شب خراب مي‌شد.
قائمي با اشاره به فرمايشات امام خميني (ره) خاطرنشان كرد: بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران تاكيد داشتند كه «دشمن اصلي ما آمريكاست»، امروز ما در تعجب هستيم كه چرا فتنه‌گران راه را گم كرده‌اند.
قائم مقام دانشكده علوم حديث با بيان اينكه امام (ره) از كوچك‌ترين حركت تفرقه‌افكن نگران بود، عنوان كرد: امروز موثرترين عنصر وحدت و رهبري است.
وي در ادامه به معيارهاي شناخت افراد اشاره كرد و گفت: آدم اگر مي‌خواهد كسي را بشناسد بايد ببيند طرفدارانش چه كساني هستند، وقتي فردي همچون نوري‌زاده از فتنه‌گران طرفداري مي‌كند بايد دريابد كه عمق موضوع چه چيزي است.
قائمي با اشاره به راه مقابله با منافقان و دشمنان نظام تاكيد كرد: راه مقابله با دشمنان نظام وحدت اسلام، رهبري و حفظ حضور مردم در صحنه است.
وي ادامه داد: امروز ما بايد راه شهيدانمان را حفظ كنيم و امروز بيشتر از عموم مردم از فرهيختگان، اساتيد و دانشجويان انتظار انجام اين مهم است.
قائمي با بيان اينكه تمام برنامه‌هاي اين اغتشاشات از توطئه‌هاي آمريكاست، رسيدگي به اين اتفاقات را از دستگاه قضايي خواست و تصريح كرد: دستگاه قضا بايد هرچه سريع‌تر به اين جريانات رسيدگي كند.
قائم مقام دانشكده علوم حديث بيان داشت: احساسات، عواطف و حضور حماسي در برابر اين مسائل لازم است اما بايد با بينش و تحليل درست و پيروي از فرمايشات رهبري باشد.
قائمي در پايان تاكيد كرد: دشمنان نظام مي‌خواهند ما را از رسيدن به پيشرفت باز دارند اما ما نمي‌گذاريم استكبار به خواست خودش برسد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها