عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پل سفيد اهواز مسدود مي‌شود

پل سفيد اهواز مسدود مي‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

با تصويب شوراي ترافيك خوزستان؛
پل سفيد اهواز مسدود مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي ترافيك خوزستان از مسدود شدن پل سفيد اهواز به منظور اجراي پروژه نورپردازي و رنگ‌آميزي از 29 بهمن ماه جاري به مدت يك هفته مسدود مي‌شود.‌

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، خيرالله خادمي ظهر امروز در شوراي ترافيك خوزستان اظهار داشت: به درخواست شهرداري اهواز براي اجراي پروژه نورپردازي و رنگ‌آميزي، پل سفيد اهواز از جمعه 26 بهمن ماه مسدود ‌شد.
وي مدت مسدود شدن اين پل را يك هفته عنوان كرد و افزود: مسير عبور از اين پل هر روز از ساعت 17 تا 22 براي تردد خودروها باز مي‌شود.
خادمي تاكيد كرد: با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز، شهرداري اهواز بايد در مدت معين شده كار خود را به اتمام برساند؛ در غيراين‌صورت در موعد مقرر تاسيسات شهرداري جمع‌آوري و از ادامه كار آنها جلوگيري مي‌شود.
معاون عمراني استاندار خوزستان همچنين با اشاره به درخواست شركت آب و فاضلاب اهواز، گفت: مشكلي در مسير حفاري پروژه تصفيه‌خانه فاضلاب در جاده ساحلي شرق اهواز ايجاد شده كه براي حل آن نياز است يكي از باندهاي جاده ساحلي اين محدوده براي مدت 15 روز مسدود شود.
وي افزود:50 متر از جاده ساحلي شرقي (روبه‌روي هتل پارس) تا 12 اسفند مسدود و ترافيك به باند دوم منتقل مي‌شود.
خادمي با اشاره به اينكه مسئوليت تامين ايمني اين مسير و اتمام به موقع كار به عهده شركت آب و فاضلاب اهواز است، اظهار داشت: از فردا اقدامات ترافيكي و ايمني در اين جاده زير نظر پليس راهور استان آغاز مي‌شود.
وي تصريح كرد: ترميم خرابي و فضاي سبز و نصب علائم نيز به عهده آبفا اهواز و اين شركت متعهد است تا 12 اسفند ماه وضعيت اين جاده را به حالت عادي بازگرداند در غيراين‌صورت از ادامه كار جلوگيري مي‌شود.
خادمي در ادامه اظهار داشت: وضعيت پمپ بنزين‌هاي استان با توجه به حضور مهمانان نوروزي به ويژه در شهرهايي كه شلوغي و صف طولاني سوخت‌گيري وجود دارد، توسط پليس راهور بررسي و در شوراي ترافيك آينده براي راه‌اندازي پمپ‌بنزين موقت، تعيين تكليف مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه سال گذشته از اعتبارات عمراني استان يك ميليارد و 700 ميليون تومان به ترافيك استان اختصاص يافت، از معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري اهواز خواست نسبت به ارائه نيازمندي‌ها و برنامه‌هاي خود و اعتبارات موردنياز در نشست آينده شوراي ترافيك به منظور پيش‌بيني در اعتبارات سال آينده اقدام كند.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها