عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است

صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

امام جمعه مانه و سملقان:
صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است

خبرگزاري فارس: امام جمعه مانه و سملقان تاكيد كرد: صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام جواد طاهري ظهر امروز در جمع طلاب حوزه‌هاي علميه خراسان شمالي اظهار داشت: قوه قضائيه بايد با قاطعيت سران فتنه را محاكمه كند و درنگ در مجازات آنان جائز نيست.
وي اظهار داشت: اغتشاشات اخير كه به دستور كروبي و موسوي به عنوان سرانه فتنه در تهران ايجاد شده است در حقيقت دهن كجي به آرمان‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، امام راحل و هتك حرمت به راهپيمايي 22 بهمن امسال مردم بوده است.
طاهري تصريح كرد: پشت سر همه اين تحركات پاي آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي ديده مي شود.
وي گفت: مردم مومن و مسلمان كشورمان بارها انزجار و نفرت خود را از فتنه گران و حاميان آنها اعلام كرده‌اند، حضور گسترده و با شكوه مردم در ‪ ۲۲‬ بهمن امسال آخرين صحنه از اعلام نفرت قشرهاي مختلف مردم ايران اسلامي از آمريكا، رژيم صهيونيستي و سران فتنه بود.
امام جمعه مانه و سملقان تاكيد كرد: قوه قضاييه بايد به انتظارات مردم پايان بدهد و با قدرت براي محاكمه سرانه فتنه وارد عمل شود.
وي اضافه كرد: امروز محاكمه سران فتنه خواست مردم و مسئولان دلسوز نظام است، از اين رو قوه قضائيه به اين انتظارات پايان دهد.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي مانه و سملقان تصريح كرد: سران فتنه از جاده نظام و انقلاب خارج شده اند و اگر هم كلامي از امام راحل (ره) به كار مي‌برند دروغي بيش نيست و فقط براي رسيدن به خواسته هاي خودشان است.
طاهري خاطرنشان كرد: سران فتنه درصدد پياده سازي اهداف شوم دشمنان انقلاب اسلامي در كشور هستند.
امام جمعه مانه و سملقان با بيان اينكه اهداف فتنه گران در برپاسازي آشوب و تجمعات خياباني براي مردم آشكار شده است، گفت: فتنه گران بدانند كه مردم در پاي حفاظت از اصول و آرمان‌هاي انقلاب ايستاده‌اند و هرگز از اصول خود عقب نشيني نخواهند كرد.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها