عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است

صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

امام جمعه مانه و سملقان:
صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است

خبرگزاري فارس: امام جمعه مانه و سملقان تاكيد كرد: صبر ملت از اقدامات سران فتنه تمام شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام جواد طاهري ظهر امروز در جمع طلاب حوزه‌هاي علميه خراسان شمالي اظهار داشت: قوه قضائيه بايد با قاطعيت سران فتنه را محاكمه كند و درنگ در مجازات آنان جائز نيست.
وي اظهار داشت: اغتشاشات اخير كه به دستور كروبي و موسوي به عنوان سرانه فتنه در تهران ايجاد شده است در حقيقت دهن كجي به آرمان‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، امام راحل و هتك حرمت به راهپيمايي 22 بهمن امسال مردم بوده است.
طاهري تصريح كرد: پشت سر همه اين تحركات پاي آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي ديده مي شود.
وي گفت: مردم مومن و مسلمان كشورمان بارها انزجار و نفرت خود را از فتنه گران و حاميان آنها اعلام كرده‌اند، حضور گسترده و با شكوه مردم در ‪ ۲۲‬ بهمن امسال آخرين صحنه از اعلام نفرت قشرهاي مختلف مردم ايران اسلامي از آمريكا، رژيم صهيونيستي و سران فتنه بود.
امام جمعه مانه و سملقان تاكيد كرد: قوه قضاييه بايد به انتظارات مردم پايان بدهد و با قدرت براي محاكمه سرانه فتنه وارد عمل شود.
وي اضافه كرد: امروز محاكمه سران فتنه خواست مردم و مسئولان دلسوز نظام است، از اين رو قوه قضائيه به اين انتظارات پايان دهد.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي مانه و سملقان تصريح كرد: سران فتنه از جاده نظام و انقلاب خارج شده اند و اگر هم كلامي از امام راحل (ره) به كار مي‌برند دروغي بيش نيست و فقط براي رسيدن به خواسته هاي خودشان است.
طاهري خاطرنشان كرد: سران فتنه درصدد پياده سازي اهداف شوم دشمنان انقلاب اسلامي در كشور هستند.
امام جمعه مانه و سملقان با بيان اينكه اهداف فتنه گران در برپاسازي آشوب و تجمعات خياباني براي مردم آشكار شده است، گفت: فتنه گران بدانند كه مردم در پاي حفاظت از اصول و آرمان‌هاي انقلاب ايستاده‌اند و هرگز از اصول خود عقب نشيني نخواهند كرد.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها