عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ارتقاي سياسي و اقتصادي كشور يكسان باشد

ارتقاي سياسي و اقتصادي كشور يكسان باشد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:21 ب.ظ

قائم مقام وزير بازرگاني:
ارتقاي سياسي و اقتصادي كشور يكسان باشد

خبرگزاري فارس: قائم مقام وزير بازرگاني گفت: همزمان با ارتقاي جايگاه سياسي كشورمان لازم است در زمينه‌هاي علمي، فناوري و اقتصادي نيز به جايگاه رفيع خود دست يابيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، مسعود موحدي ظهر امروز در جمع مديران و كاركنان سازمان بازرگاني استان بوشهر‌ اظهار داشت: در صورت بهره‌گيري از منابع و ظرفيت‌هاي موجود در كشور مي‌توانيم در حوزه اقتصادي تحول‌آفرين باشيم.
وي بر ترسيم طرحي به منظور ارتقاي هرچه بيشتر جايگاه اقتصادي ايران در منطقه و جهان تاكيد كرد و گفت: با اجراي سياست‌هاي اصل 44 شرايط براي اين كار فراهم شده، ضمن اينكه قانون هدفمندسازي يارانه‌ها فضاي متكي بر يارانه را به فضاي كار و تلاش و نوآوري و رقابت تبديل كرده است.
قائم مقام وزير بازرگاني اضافه كرد: اين تلاش‌ها بايد به رفاقت در عرصه ملي و رقابت در عرصه بين‌المللي براي كسب جايگاه شايسته ايران منجر شود.
وي ادامه داد: در حوزه بازرگاني بايد به دنبال اين باشيم كه تلاش‌هاي خود را متناسب با كسب جايگاه جهاني‌ حفظ و جهت‌دهي كنيم تا بتوانيم نقش تاريخي خويش را به درستي ايفا كنيم.
قائم مقام وزير بازرگاني گفت: با اجراي طرح آمايش تجاري مي‌توانيم مسير مشتركي براي صدور و ذخيره‌سازي كالاها تعريف كنيم تا در عرصه صادرات و تنظيم بازار هدف‌گذاري‌هاي انجام شده تحقق يابد.
موحدي اظهار داشت: با توجه به اهميت و ضرورت اين طرح بايد درصدد ايجاد نهادها و زيرساخت‌هاي مرتبط باشيم تا هم در عرصه صادرات و هم تنظيم بازار به اهداف مشخص شده دست پيدا كنيم.
وي جايگاه ممتاز ايران در منطقه و جهان را مورد اشاره قرار داد و عنوان داشت: جمهوري اسلامي ايران هم‌اكنون به يك قدرت بزرگ منطقه‌اي تبديل شده و در تلاش براي تبديل شدن به يك قدرت بزرگ جهاني است.
قائم مقام وزير بازرگاني با تقدير از تلاش‌هاي مردم خونگرم استان بوشهر در روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي و ايام جنگ تحميلي خاطرنشان كرد: مردم غيور اين استان با رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي خود، صفحه روشني از خيزش انقلابي را در تاريخ كشورمان رقم زدند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها