عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسابقات قرآني خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر اراك برگزار مي‌‌شود

مسابقات قرآني خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر اراك برگزار مي‌‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:21 ب.ظ

29 بهمن ماه جاري؛
مسابقات قرآني خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر اراك برگزار مي‌‌شود

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي و پژوهشي بنياد شهيد و امور ايثارگران اراك از برگزاري بيست و چهارمين دوره مسابقات قرآني خانواده‌هاي معظم شاهد و ايثارگر در 29 بهمن ماه جاري در اراك خبر داد.

شهرام ثامني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: مرحله شهرستاني مسابقات قرآني در رشته‌هاي مفاهيم، تفسير، قرائت، تحقيق و ترتيل، حفظ كل و حفظ 20 جزء، 15 جزء، 10 جزء، پنج جزء و يك جزء قرآن مجيد برگزار مي‌شود.
وي تصريح كرد: اين مسابقات 29 ماه جاري در كانون فرهنگي شاهد اراك برگزار مي‌شود.
معان فرهنگي و پژوهشي بنياد شهيد و امور ايثارگران اراك با بيان اينكه برگزيدگان اين مرحله به مسابقات استاني راه مي‌يابند، ادامه داد: در نيمه دوم سال جاري بيش از يك‌هزار و 500 نفر در كلاس‌هاي مختلف قرآني انجمن قرآن ثبت‌نام كرده‌اند.
ثامني همچنين از برگزاري يادواره شهداي فرهنگي و دانش‌آموز بسيجي خبر داد و گفت: به منظور تكريم و تعظيم از مقام شامخ شهدا و ترويج فرهنگي ايثار و شهادت و با مشاركت اداره آموزش و پرورش ناحيه دو اراك يادواره شهداي معلم و دانش‌آموزان شهيد ناحيه 2 اراك 28 بهمن ماه در كانون امام علي (ع) برگزار مي‌شود.
وي افزود: يادواره بزرگ 73 شهيد روستاي ابراهيم‌آباد نيز سال آينده برگزار مي‌شود.
معان فرهنگي و پژوهشي بنياد شهيد و امور ايثارگران اراك خاطر‌نشان كرد: برگزاري يادواره شهداي مسجد ابوالفضل (ع) نيز در دستور كار قرار دارد.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها