عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاراته ‌كاهاي ايلامي 5 مدال رنگي را كسب كردند

كاراته ‌كاهاي ايلامي 5 مدال رنگي را كسب كردند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:22 ب.ظ

مديركل تربيت‌بدني ايلام:
كاراته ‌كاهاي ايلامي 5 مدال رنگي را كسب كردند

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني استان ايلام گفت: كاراته ‌كاهاي ايلامي پنج مدال رنگي را كسب كردند.

فرزاد فتاحي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: به دنبال برگزاري مسابقات بين‌المللي سبك شوتوكان كه در استان اصفهان برگزار شد تيم اعزامي كاراته ايلام موفق به كسب يك مدال طلا و چهار مدال برنز شد.
اين مسئول با بيان اينكه اين تعداد مدال افتخار آفرين توسط مردان و بانوان شركت كننده ايلامي در رقابت‌هاي بين‌المللي شوتوكان كسب شد، تصريح كرد: سميه انديشه در رده سني بزرگسالان و در وزن 60 كيلوگرم مدال برنز اين دوره از رقابت‌ها را از آن خود كرد.
مديركل تربيت بدني استان ايلام با اشاره به اينكه محدثه كريم‌خاني در رده سني نوجوانان و در وزن 44 كيلوگرم مدال برنز اين رقابت‌ها را كسب كرد، ادامه داد: ياسر زكي‌زاده در رده سني جوانان و در وزن 57 كيلوگرم نيز موفق به كسب مدال طلاي اين دوره از رقابت‌ها شد.
اين مسئول اضافه كرد: محمد نظري در رده سني نوجوانان و در وزن 50 كيلوگرم نيز مدال برنز اين دوره از مسابقات را از آن خود كرد.
فتاحي تصريح كرد: محمد زيني‌وند در رده سني جوانان و در وزن 63 كيلوگرم مدال برنز مسابقات بين‌المللي شوتوكان را كسب كرد.
مديركل تربيت بدني استان ايلام گفت: ورزشكاران شركت كننده در اين رقابت‌ها با آمادگي كامل در برابر رقباي خود حاضر شده و موفق به كسب اين عناوين شدند.
انتهاي پيام/صا30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها