عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت وقایع 25 بهمن

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت وقایع 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:23 ب.ظ

در این جلسه که در دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجلس خبرگان رهبری تشکیل گردید و حضرات آیات شاهرودی، محمد یزدی، صادق آملی لاریجانی و ابراهیم رئیسی و احمد خاتمی حضور داشتند، مقرر شد اجلاس رسمی این مجلس در تاریخ
‌١٧ و ‌١٨/ ‌١٢/ ‌١٣٨٩ در تهران برگزار شود.
در این جلسه با تشکر و قدردانی از حضور حماسی مردم سراسر کشور در راهپیمایی یوم‌الله ‌٢٢ بهمن ماه، ابعاد وقایع ‌٢٥ بهمن ماه در تهران مورد بررسی قرار گرفت و بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت این اقدام منتشر شد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ ایران ادام الله شوکتهم
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
راهپیمایی باشکوه بیست و دوم بهمن شما مردم در سی و سومین فجر انقلاب اسلامی بیعتی مجدد با نظام مقدس اسلامی و آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن و شهیدان عزیز و نشانه‌ای دیگر بر بیداری، بصیرت، رشد سیاسی و موقع‌شناسی شما امت وفادار بود.
این روزها خوشبختانه، شاهد امواج خروشان خیزش امت اسلامی در بسیاری از کشورهای منطقه، به‌ویژه در مصر هستیم که امید می‌رود با بیداری، آگاهی و متانت تا رسیدن به اهداف مقدس خود در صحنه بمانند و مراقب باشند اجانب، انقلاب بزرگشان را مصادره نکنند.
لکن متأسفانه فتنه‌گران با اعلام دروغین حمایت از مردم تونس و مصر، تلاش کردند تا این خیزش بزرگ را تحت‌الشعاع قرار داده و آن را از نقطه کانونی جهان خارج کرده و با اغتشاش آمریکایی، صهیونیستی و ضدانقلابی، فضای نفس‌کشی برای استکبار فراهم آوردند، گرچه بحمدالله مورد اقبال مردم قرار نگرفتند و با بی‌اعتنایی مردم مواجه شدند. لیکن این عده قلیل با اهانت به مقدسات، هویت ننگین ضداسلامی خود را نشان دادند.
اغتشاشات ‌٢٥ بهمن بار دیگر به وضوح نشان داد که سخن از جریان انقلاب و ضدانقلاب است، بر این اساس مرزبندی شفاف صفوف و اعلام جدایی جریان انقلاب از ضدانقلاب یک تکلیف شرعی، سیاسی و انقلابی است، مجلس خبرگان رهبری ضمن محکوم کردن این اغتشاشات و آفرینندگان آن یعنی سران فتنه که بهترین خدمات را به آمریکا و رژیم صهیونیستی نمودند، امت بزرگوارمان را همچنان دعوت به پاسداری از نظام مقدس اسلامی، هوشیاری، وحدت و تبعیت از مقام معظم رهبری مدظله العالی می‌نماید.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها