عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث

طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:24 ب.ظ

در محكوميت اقدامات اخير جريان فتنه صورت گرفت؛
طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث

خبرگزاري فارس: مسئولان، استادان، دانشجويان و كاركنان دانشكده علوم حديث با تجمعي اعتراض‌آميز در مقابل دانشكده علوم حديث تنفر و انزجار خود را از جنايت‌هاي اخير سران فتنه و منافقان كوردل اعلام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز مسئولان، استادان، دانشجويان و كاركنان دانشكده علوم حديث با تجمعي اعتراض‌آميز در مقابل دانشكده علوم حديث تنفر و انزجار خود را از جنايت‌هاي اخير سران فتنه و منافقان كوردل اعلام كردند و همچنين شركت‌كنندگان در اين تجمع اعتراض‌آميز با سر دادن شعارهايي همچون «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «واي اگر خامنه‌اي حكم جهادم دهد، ارتش دنيا نتواند كه جوابم دهد» و «مرگ بر فتنه‌گران» اقدامات مذبوحانه 25 بهمن ماه جريان فتنه‌طلبان و منافقان را محكوم و خواستار برخورد قاطع و هر‌چه سريع‌تر با سران فتنه و پايان بخشيدن به اين جريان شدند.
شركت‌كنندگان در اين مراسم با در دستن داشتن دست‌نوشته‌هايي با مضامين «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه» و «هاشمي، هاشمي؛ بصيرت، بصيرت» همچنين مطالبي در ارتباط با رسيدگي به جنايات سران فتنه، از دستگاه قضايي خواستار محاكمه هرچه سريع‌تر سران فتنه و رساندن آنها به اشد مجازات شدند.
در ابتداي اين تجمع قائم مقام رياست دانشكده با اشاره به حوادث 25 بهمن ماه سال جاري خاطرنشان كرد: اين فتنه‌انگيزي‌ها موجبات شادي دشمنان اسلام و نظام اسلامي و در رأس آنها آمريكا و اسرائيل را فراهم كرد و موجبات ناراحتي همه‌ علاقمندان به امام و انقلاب اسلامي در آستانه هفته وحدت شد.
حجت‌الاسلام مهدي قائمي در ادامه با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي حاصل سه عنصر ايمان، امام و مردم بوده به تفسير عوامل شكل‌گيري نهضت اسلامي و حفظ و حراست از آن پرداخت.
از ديگر بخش‌هاي اين برنامه قرائت بيانيه‌هاي دانشكده علوم حديث و بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث در محكوميت اين اقدام سران فتنه بود.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها