عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم: آماده جبران شكست هفته‌ گذشته هستيم

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم: آماده جبران شكست هفته‌ گذشته هستيم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:25 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان در آستانه ديدار تيمش در مقابل برق شيراز گفت: آماده‌ جبران شكست هفته‌ گذشته هستيم.

 

سيد كاظم غياثيان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، اظهار كرد: پس از شكست هفته گذشته مقابل تيم شيرين فراز كرمانشاه، شرايط روحي تيم خوب نبود و با صحبت‌ها و تمرينات‌مان شرايط را به وضع بهتري رسانديم.

 

وي افزود: تيم برق از تيم‌هاي پايين جدول است اما مثل شيرين فراز ضد فوتبال بازي نمي‌كند و به هر وسيله‌اي براي كسب امتياز متوسل نمي‌شود.

 

غياثيان با اشاره به ديدار تيمش مقابل شيرين فراز و با بيان اينكه داور اين ديدار از يك فوتبال بي‌هويت و ضد فوتبال حمايت كرد، تصريح كرد: براي اين داور متاسفم كه وقتي دروازه‌بان تيم در حين بازي براي تعويض لباس وقت تلف مي‌كند، بي تفاوت مي‌ماند و فقط نظاره‌گر صحنه است و متاسفم كه آقايان اين شيوه‌ گرفتن سه امتياز از طريق ضد فوتبال را برتري مي‌دانند و از هر ترفندي براي پيروزي استفاده مي‌كنند.

 

وي معتقد است باخت به ناحق تيمش، آن‌ها را براي صعود به ليگ برتر مصمم‌تر كرده است.

 

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان اظهار داشت: تمام‌ نيمه دوم آن ديدار توپ و زمين در اختيار ما بود و متاسفانه روي دو اشتباه خودمان گل خورديم، اما از فدراسيون فوتبال تقاضا داريم روي چينش داوران ليگ دسته‌ اول هم نظارت و دقت بيشتري داشته باشند.

 

وي خاطرنشان كرد: ما به تيمي باختيم كه مدعي نيست و در حال نجات خودش از سقوط به ليگ دسته دوم است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها