عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

راه دستيابي به بصيرت پيروي از ولي فقيه است

راه دستيابي به بصيرت پيروي از ولي فقيه است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:25 ب.ظ

رادان:
راه دستيابي به بصيرت پيروي از ولي فقيه است

خبرگزاري فارس: جانشين فرماندهي انتظامي كل كشور تنها راه دستيابي به بصيرت را پيروي محض از ولي فقيه دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك،‌ احمدرضا رادان ظهر امروز در نخستين همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت در اراك گفت: امروز اين همايش مصادف شده است با تشيع جنازه دو دانشجوي شهيد كه ديروز توسط منافقان به شهادت رسيدند و اين همزماني يك اتفاق نيست و معنا و مفهوم خاصي دارد كه بايد به آن بسيار توجه كرد.
وي تصريح كرد: منافقان كساني هستند كه حتي به اعضاي خودشان هم رحم نمي‌كنند و شعارشان اين است كه وسيله هدف را مشخص مي‌كند، حالا چرا ديروز در بين اين همه جمعيت دانشجويان را نشانه رفتند، جاي تامل دارد.
جانشين فرماندهي انتظامي كل كشور افزود: دانشجو براي رسيدن به مباحث علمي و تحقيقاتي بايد در يك فضاي امن و آرام قرار بگيرند و اين به دست نمي‌آيد مگر با تعامل هر دو طيف يعني هم نيروي انتظامي هم دانشجو.
رادان با اشاره به اينكه تاريخ در طول زندگي تكرار مي‌شود، گفت: همواره تاريخ تكرار شده است و امروز هم به همين شكل است، شما ببينيد چه كساني در مقابل حضرت علي (ع) و امام حسين (ع) ايستادند و آنها را به شهادت رساندند، آنان كساني بودند كه از بس شب‌ها نماز مي‌خواندند پيشانيشان و زانوهايشان پينه بسته بود و تنها چيزي كه سبب شده بود آنها گمراه شوند و دست به ظلم و ستيز بزنند، دوري از نور ولايت بوده است.
جانشين فرماندهي نيروي انتظامي ادامه داد: راه دستيابي به بصيرت پيروي محض از ولي فقيه است و بصيرت آن چيزي است كه دشمن نمي‌خواهد آن را مردم و دانشجويان داشته باشند، در واقع خواست دشمن اين است كه دانشجو و دانشگاه وجود داشته باشد ولي در اصل و عمل نباشد.
رادان همچنين گفت: دشمنان اين كشور فكر مي‌كنند ايران هم مانند گرجستان است كه با يك انقلاب مخملي در عرض 24 ساعت همه چيز را تغيير دهند، آنها نمي‌دانند با مملكتي طرف شده‌اند كه هزاران هزار شهيد تقديم انقلاب كرده است و در مقابل اين بادي كه از حنجره‌هاي مسموم صادر مي‌شود، با قدرت ايستادگي مي‌كنند.
وي تاكيد كرد: نيروي انتظامي وظيفه دارد كه محيط امن را براي دانشجويان فراهم كند تا بستر دانش و علم و تحقيق براي جوانان مهيا شود، همچنين بايد اعلام كنم كه فتنه‌ها يكي پس از ديگري مي‌آيند و مي‌روند كه با قدرت ايمان و بصيرت مردم همواره با شكست مواجه خواهند شد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها