عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قوه قضاييه در برخورد با سران فتنه سريع‌تر عمل كند

قوه قضاييه در برخورد با سران فتنه سريع‌تر عمل كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:25 ب.ظ

نماينده بم در مجلس:
قوه قضاييه در برخورد با سران فتنه سريع‌تر عمل كند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم بم، ريگان و فهرج در مجلس شوراي اسلامي گفت: با توجه به سرريز شدن كاسه صبر ملت لازم است، قوه قضائيه در برخورد با سران فتنه سريع تر عمل كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام موسي غضنفرآبادي پيش از ظهر امروز در تجمع اعتراض‌آميز اقشار مختلف مردم، طلاب، دانشجويان، دانش‌آموزان و ... با محكوميت شديد اقدام وقيحانه مزدوران امريكا و صهيونيزم جهاني در 25 بهمن اظهار داشت: موسوي، كروبي و خاتمي با همه ادعاي انقلابي بودن خود به آلت دست استكبار بدل شده‌اند.
وي با بيان اينكه امروز مردم، مسئولان، روحانيان و طلاب بم به تبعيت از حوزه علميه قم جمع شده ‌ند تا انزجار خود عليه سران فتنه و فتنه‌انگيزان داخلي و خارجي را اعلام كنند، گفت: امروز ديگر هيچ‌كس از شنيدن فريادهاي مرگ بر موسوي، كروبي و خاتمي تعجب نمي‌كند.
غضنفرآبادي افزود: حوزه علميه قم كه از بركات انقلاب اسلامي است و با بصيرت و هوشياري جريانات كشور را رصد و مراقبت مي‌كند.
نماينده بم در مجلس هدف از برگزاري تحصن امروز را درخواست مردم از قوه قضائيه براي تسريع محاكمه سران فتنه دانست و تصريح كرد: همكاري و هماهنگي سران فتنه با استكبار جهاني بر كسي پوشيده نيست.
وي بيان داشت: سران فتنه و سردمداران و اربابان شيطان‌صفت آنها قصد داشتند تا در بهار آزادي كام ملت ايران را تلخ كنند.
وي كم‌رنگ جلوه دادن و از بين بردن شيريني پيروزي مردم مصر عليه ديكتاتور امريكايي را يكي ديگر از اهداف فتنه‌گران در آشوب 25 بهمن دانست و خاطرنشان كرد: جريان فتنه قصد جداكردن خط خود از مردم را داشتند، غافل از اينكه آنها خيلي وقت است كه مورد تنفر و غضب ملت ولايتمدار ايران اسلامي قرار گرفته‌اند و مردم خط خود را از آنها جدا كرده‌اند.
نماينده بم، ريگان و فهرج در مجلس شوراي اسلامي خاتمي، موسوي و كروبي را افرادي دانست كه به نظام و ارزش‌ها و آرمان‌هاي حضرت امام راحل و نظام مقدس جمهوري اسلامي پشت كرده‌اند، اظهار داشت: اگر اين افراد زماني حرف‌ها و صحبت‌هاي زيبا مي‌كردند، فقط براي فريب مردم بوده است، اما امروز ماهيت كثيف آنها براي مردم روشن شده است.
عضو كميسيون قضايي مجلس ضمن تاكيد بر اينكه گاهي اوقات سابقه انقلابي افراد گول زننده است، تصريح كرد: كسي كه از مسير ولايت فقيه منحرف شود، حتي اگر داراي سابقه انقلابي باشد، فردي گمراه است.
غضنفرابادي بيان داشت: در سالگرد بهار آزادي از دستگاه قضايي مي‌خواهيم تا هر چه سريع‌تر به پرونده قضايي سران فتنه رسيدگي كنند و آنها را به اشد مجازات ممكن برسانند، زيرا كاسه صبر ملت سر ريز شده و اين افراد از فرصت‌هاي موجود براي باز گشت به دامن ملت و نظام استفاده نكردند.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها