عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم بهشهر در محكوميت اقدامات اخير فتنه‌گران راهپيمايي كردند

مردم بهشهر در محكوميت اقدامات اخير فتنه‌گران راهپيمايي كردند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:26 ب.ظ

در حركتي خودجوش؛
مردم بهشهر در محكوميت اقدامات اخير فتنه‌گران راهپيمايي كردند

خبرگزاري فارس: مردم متدين روستاهاي بخش مركزي شهرستان بهشهر امروز در محكوميت فتنه اخير فتنه‌گران در تهران راهپيمايي كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بهشهر، جمع كثيري از مردم متدين و ولايت‌مدار روستاهاي بخش مركزي اين شهرستان با برپايي راهپيمايي باشكوهي فعاليت‌هاي عده‌اي مزدور در به راه انداختن اغتشاشات 25 بهمن ماه را محكوم كردند.
راهپيمايي امروز با همكاري شوراهاي اسلامي، دهياران، امامان جماعت و پايگاه‌هاي مقاومت بسيج روستاهاي بخش مركزي انجام شد و برخاسته از شور و شعور مردمي است كه هيچگاه در دفاع از آرمان هاي اسلامي كوتاه نمي آيند.
«مرگ بر آمريكا»،« مرگ بر منافق»، « مرگ بر اسرائيل»، « مرگ بر فتنه‌گر» و« سران فتنه اعدام بايد گردند » شعارهايي بودند كه راهپيمانان سر مي‌دادند.
در پايان، يكي از ائمه جماعات بخش مركزي بهشهر در محكوميت اعمال غيرانساني و غيرمنطقي عده‌اي كه هنوز نمي‌خواهند از خواب غفلت بيدار شوند، سخناني بيان داشت.
بخشدار مركزي بهشهر هم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بيان اينكه صبر و تحمل مردم از اعمال آشوبگرانه سران فتنه تمام شده است، گفت: مردم خود پاسخ فتنه‌گران را مي‌دهند و اكنون خواستار اعدام سران آشوب هستند.
عبدالله رياحي ادامه داد: ملت ايران در برابر اغتشاشات قبلي فتنه‌گران صبوري به خرج داد اما آنها هر روز در فكر فتنه جديدي هستند و بايد آنچه را كه مردم در پاسخ به فتنه‌گري‌هاي سران فتنه مي‌خواهند، عملي شود.
مردم بخش مركزي بهشهر با محكوميت راهپيمايي غير قانوني عده‌اي آشوبگر كه دست به اقدامات غيرانساني و غير منطقي براي مخدوش كردن چهره انقلاب و اسلام مي‌زنند، خواستار محاكمه سريع سران فتنه شدند.
راهپيمايي امروز مردم روستاهاي بخش مركزي بهشهر از پارك ملت به سمت مصلي جمعه برگزار شده بود.
انتهاي پيام/ل30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها