عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

به اندازه 50 سال كار زيرساختي‌ تربيت بدني انجام شده است

به اندازه 50 سال كار زيرساختي‌ تربيت بدني انجام شده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:27 ب.ظ

در دولت نهم و دهم؛
به اندازه 50 سال كار زيرساختي‌ تربيت بدني انجام شده است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: در دولت نهم و دهم به اندازه 50 سال گذشته كار زيرساختي در حوزه تربيت بدني انجام شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، علي سعيد‌لو ظهر امروز در آيين بهره‌برداري از سالن ورزشي انقلاب شهر بوشهر اظهار داشت: دولت نهم و دهم توجه زيادي به ورزش و توسعه زيرساخت‌هاي ورزشي داشته است.
وي گسترش ورزش همگاني را از برنامه‌هاي مهم سازمان تربيت بدني اعلام كرد و افزود: كار تخصصي بر روي ورزش‌هاي قهرماني نيز يكي ديگر از برنامه‌هاي مهم اين سازمان است.
رئيس سازمان تربيت بدني با بيان اينكه از 18 سالن ورزشي مصوب در سفر دوم هيئت دولت به بوشهر 12 سالن تاكنون به بهره‌برداري رسيده است، تصريح كرد: اميدواريم شش سالن باقي مانده نيز تا اوايل سال آينده به بهره‌برداري برسد.
سعيد‌لو همچنين ميانگين سرانه فضاي ورزشي را در كشور يك مترمربع و در استان بوشهر 70 سانتي‌متر مربع اعلام كرد.
مدير‌كل تربيت بدني استان بوشهر نيز در اين آيين از خدمات دولت نهم و دهم در امر ورزش قدرداني كرد و گفت: دولت نهم و دهم توانست با تلاش و همت مضاعف روند توسعه زيرساخت‌هاي ورزشي در كشور را متحول كند.
رضا جمشيدي عنوان داشت: در دولت‌هاي نهم و دهم در بخش ورزش كشور و استان انقلابي صورت گرفته است كه قابل قياس با قبل نيست.
وي بيان داشت: سفرهاي دور اول و دوم رئيس جمهور‌ و هيئت دولت به استان بوشهر پر از خير و بركت براي اين استان به ويژه در بخش ورزش بوده است.
جمشيدي با اعلام اينكه در دولت‌هاي نهم و دهم تعداد زيادي سالن ورزشي در سطح استان بوشهر به ويژه در روستاها احداث شده است، تصريح كرد: همه مصوبات دور اول سفر در زمينه تربيت بدني 100 درصد و به صورت كامل اجرايي شده است.
مدير‌كل تربيت بدني بوشهر اضافه كرد: در دور دوم سفرهاي استاني رئيس جمهور‌ و هيئت دولت به استان بوشهر احداث 18 سالن ورزشي مصوب شد كه هشت سالن از محل اعتبارات نفت، پنج سالن از محل اعتبارات سازمان تربيت بدني و پنج سالن از محل اعتبارات استاني است.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها