عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كروبي آبروي نظام را در دنيا برده است

چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:28 ب.ظ

حجت‌الاسلام روانبخش:

خبرگزاري فارس: عضو هيئت علميه موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني‌ (ره) با بيان اينكه دست فتنه‌گران به خون آغشته شده است، بيان داشت: كروبي آبروي نظام را در دنيا برده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام ‌قاسم روانبخش ظهر امروز در جمع تحصن كنندگان مسجد اعظم قم با بيان اينكه بعضي افراد بعد از دو سال به بيان مواضع خود نسبت به فتنه مي‌پردازند، تصريح كرد: از آقاي رضايي به دليل موضع اخيرش تشكر مي‌كنم.
وي خطاب به برخي از فتنه‌گران گفت: دست شما به خون آغشته شده و بايد پاسخگوي اين خون‌ها باشيد.
روانبخش ادامه داد: كروبي آبروي نظام را در دنيا برده است و چه برگردد و چه برنگردد، اين انقلاب با همان معنويت گره خورده است.
وي با بيان اينكه دست امام زمان‌ (عج) پشت سر نظام است، گفت: يقين دارم امام ‌زمان ‌(عج) پشتيبان نايب خويش حضرت آيت‌الله خامنه‌اي است.
عضو هيئت علمي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) بيان داشت: مگر مي‌شود امام زمان ‌(ع) نايب خود را در بحران تنها بگذارند.
وي با اشاره به نماز جمعه تاريخي مقام معظم رهبري در 29 خرداد تصريح كرد: مقام معظم رهبري در سخنان خود فرمودند هرچه دارند از امام زمان ‌(ع) است.
روانبخش گفت: مقام معظم رهبري در آن نماز جمعه خطاب به امام زمان (ع) گفتند «آقاي ما دست ما را بگير» و امروز امام زمان فتنه‌گران را رسوا و آنها را ذليل كرده است.
عضو هيئت علمي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني ‌(ره) با اشاره به راهپيمايي عظيم طلاب در مدرسه فيضيه قم گفت: شعار امروز اين جمعيت اين بود كه خبرگان ديگر هاشمي را به عنوان رئيس خبرگان انتخاب نكنند و به طور قطع خبرگان اين اقدام را نمي‌كنند.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها