عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نبايد به نوكران سرسپرده آمريكا اجازه سلب آرامش مردم را داد

نبايد به نوكران سرسپرده آمريكا اجازه سلب آرامش مردم را داد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:38 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه کرمان

89/11/27 - 15:38
شماره:8911271144
 
فرماندار كرمان:
نبايد به نوكران سرسپرده آمريكا اجازه سلب آرامش مردم را داد

خبرگزاري فارس: فرماندار كرمان گفت: نبايد اجازه داد، نوكران سرسپرده آمريكا، انگليس و صهيونيست سبب سلب آرامش مردم اين مرز و بوم شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، بهنام سعيدي پيش از ظهر امروز در همايش تبيين مسائل امنيتي و اجتماعي شهرستان كرمان اظهار داشت: كساني كه امنيت ملي ايران را به خطر مي‌اندازند و آسايش آن‌ها را سلب مي‌كنند، بايد مورد پيگرد قانوني قرار گيرند. 
وي بيان داشت: نيروي انتظامي بايد با اقتدار تمام در برابر مخلان امنيت مردم ايران به مبارزه بايستد. 
سعيدي با اشاره به اغتشاش‌هاي بيهوده فتنه‌گران در دو روز گذشته در ايران اسلامي تصريح كرد: افكار عمومي، خون شهدا و خانواده معظم آن‌ها و مردم ولايتمدار به سران فتنه اجازه نمي‌دهد كه هر روز فتنه‌اي تازه را برپا كنند. 
وي افزود: چگونه مي‌توان اجازه داد، نوكران سرسپرده امريكا، انگليس و صهيونيست موجب سلب آرامش مردم اين مرز و بوم شوند. 
سعيدي گفت: آيا سران فتنه پيام حماسه نهم دي‌ماه سال گذشته را نشنيدند، آيا اين افرادي كه در دو روز گذشته دست به اغتشاش زدند و افكار عمومي را جريحه‌دار كردند، پيام مردم را نشنيدند. 
وي اظهار داشت: مگر سران فتنه در روز نهم دي پيام مردم را كه همان «مرگ بر موسوي و كروبي» نشنيدند و آيا انزجار مردم را از فتنه و فتنه گران نديدند. 
سعيدي بيان داشت: سران فتنه روز گذشته فرياد و انزجار نمايندگان مردم را در مجلس شوراي اسلامي، آنگاه كه تقاضاي حكم اعدام موسوي و كروبي را از دستگاه قضايي خواستار شدند، مشاهده نكردند. 
فرماندار كرمان تصريح كرد: مردم استان كرمان همراه و همگام با نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از دستگاه مقتدر قضايي مي‌خواهند، حكم عاملان فتنه و كساني كه هيچ عذر و بهانه‌اي به غير از اغتشاش را ندارند، اجرايي و عملياتي كند. 
سعيدي افزود: سلامت و امنيت دو نعمت مهم براي انسان هستند، ولايت به عنوان ديگر نعمت ديگري است كه جايگاه امنيت در تمام مقوله‌ها ويژه و تاثير‌گذار است. 
وي با بيان اينكه زيربناي موفقيت در شاخص‌هاي زيربنايي، اجتماعي، سياسي و ... برقراري امنيت است، تصريح كرد: اصل 43 قانون اساسي 9 راهكار را براي استقلال اقتصادي بيان مي‌كند. 
سعيدي اظهار داشت: قانون اساسي برقراري استقلال اقتصادي را مستلزم برقراري امنيت مي‌داند. 
فرماندار كرمان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامي در مورد مقوله امنيت مي‌فرمايند، « در همه شئون زندگي بايد امنيت برقرار باشد». 
وي تصريح كرد: تاكيد ويژه مولاي متقيان حضرت علي (ع) در مباحث امنيتي قابل تامل است، نخستين انتظار مردم از مسئولان برقراري امنيت است. 
سعيدي شوراهاي روستايي را بازوان نيروي انتظامي برشمرد و گفت: برقراري امنيت در روستاها در گرو ايجاد تعامل سازنده با دستگاه‌هاي امنيتي و انتظامي است. 
وي با تاكيد بر اينكه دهياران مورد ارزيابي قرار مي‌گيرند، اظهار داشت: دهياري‌هايي كه بهترين تعامل را با نيروهاي امنيتي و انتظامي در راستاي برقراري امنيت برقرار كند به عنوان برتر معرفي و تجليل مي‌شوند. 
انتهاي پيام/خ10/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها