عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث

طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:40 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه جنوب استان تهران

89/11/27 - 15:40
شماره:8911271184
 
در محكوميت اقدامات اخير جريان فتنه صورت گرفت؛
طنين شعار مرگ بر سران فتنه در دانشكده علوم حديث

خبرگزاري فارس: مسئولان، استادان، دانشجويان و كاركنان دانشكده علوم حديث با تجمعي اعتراض‌آميز در مقابل دانشكده علوم حديث تنفر و انزجار خود را از جنايت‌هاي اخير سران فتنه و منافقان كوردل اعلام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز مسئولان، استادان، دانشجويان و كاركنان دانشكده علوم حديث با تجمعي اعتراض‌آميز در مقابل دانشكده علوم حديث تنفر و انزجار خود را از جنايت‌هاي اخير سران فتنه و منافقان كوردل اعلام كردند و همچنين شركت‌كنندگان در اين تجمع اعتراض‌آميز با سر دادن شعارهايي همچون «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «واي اگر خامنه‌اي حكم جهادم دهد، ارتش دنيا نتواند كه جوابم دهد» و «مرگ بر فتنه‌گران» اقدامات مذبوحانه 25 بهمن ماه جريان فتنه‌طلبان و منافقان را محكوم و خواستار برخورد قاطع و هر‌چه سريع‌تر با سران فتنه و پايان بخشيدن به اين جريان شدند. 
شركت‌كنندگان در اين مراسم با در دستن داشتن دست‌نوشته‌هايي با مضامين «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه» و «هاشمي، هاشمي؛ بصيرت، بصيرت» همچنين مطالبي در ارتباط با رسيدگي به جنايات سران فتنه، از دستگاه قضايي خواستار محاكمه هرچه سريع‌تر سران فتنه و رساندن آنها به اشد مجازات شدند. 
در ابتداي اين تجمع قائم مقام رياست دانشكده با اشاره به حوادث 25 بهمن ماه سال جاري خاطرنشان كرد: اين فتنه‌انگيزي‌ها موجبات شادي دشمنان اسلام و نظام اسلامي و در رأس آنها آمريكا و اسرائيل را فراهم كرد و موجبات ناراحتي همه‌ علاقمندان به امام و انقلاب اسلامي در آستانه هفته وحدت شد. 
حجت‌الاسلام مهدي قائمي در ادامه با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي حاصل سه عنصر ايمان، امام و مردم بوده به تفسير عوامل شكل‌گيري نهضت اسلامي و حفظ و حراست از آن پرداخت. 
از ديگر بخش‌هاي اين برنامه قرائت بيانيه‌هاي دانشكده علوم حديث و بسيج دانشجويي دانشكده علوم حديث در محكوميت اين اقدام سران فتنه بود. 
انتهاي پيام/آ20/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها