عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار آذربايجان غربي: رسمي شدن مرز رازي- کاپي کوي اقتصاد مردم منطقه را متحول خواهد كرد

استاندار آذربايجان غربي: رسمي شدن مرز رازي- کاپي کوي اقتصاد مردم منطقه را متحول خواهد كرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:45 ب.ظ

استاندار آذربايجان غربي گفت: رهبري فقيه، عالم و مرجع ديني از جمله نتايج ارزشمند انقلاب اسلامي ايران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، وحيد جلال زاده در جلسه شوراي اداري شهرستان خوي با تبريک فرا رسيدن ميلاد فرخنده پيامبر اسلام(ص) افزود: در حال حاضر رهبراني در کشورهاي دنيا به مردم حکومت مي‌کنند که از نظر اقتصادي و اخلاقي رسوايي آنها به مردم ثابت شده است و اين در حالي است که رهبري جمهوري اسلامي ايران فردي فقيه و خود ساخته است.

وي رهبري فقيه، عالم و مرجع ديني را از جمله نتايج ارزشمند انقلاب اسلامي ايران دانست و افزود: از ديگر نعمت‌هاي انقلاب اسلامي كه تا به امروز نيز شاهد آن بوده‌ايم، خودباوري و هويت يابي در جامعه اسلامي است.

وي در ادامه تصريح كرد: ملت ايران بايد قدر نعمت‌هاي انقلاب اسلامي را بدانند و از آنها پاسداري کنند چراكه امروز ايران اسلامي به برکت انقلاب اسلامي و شهدا در عرصه‌هاي مختلف از جمله فضا، انرژي هسته‌اي و پزشکي در دنيا پيشتاز شده و به اين مرحله رسيده است.

استاندار آذربايجان‌غربي هم‌چنين با اشاره به روز 25 بهمن و حضور عده‌اي قليل به طرفداري از آمريکا و جبهه نفاق اظهاركرد: به حول و قوه الهي بار ديگر با بصيرت مردم باز هم توطئه هاي دشمنان هم‌چون فتنه سال گذشته شکست خورد.

به گزارش ايسنا، جلال زاده با تقدير از حضور گسترده مردم در راهپيمايي دندان شکن 22 بهمن نيز گفت: مردم ايران اسلامي در جاي جاي اين کشور پهناور با حضور خود در راهپيمايي 22 بهمن تبعيت از رهبري را نشان دادند و با حضور خود توطئه‌هاي دشمنان را نقش بر آب کردند.

وي با اشاره به وجود فضاي همدلي و وفاق در بين مردم و مسئولان استان افزود: اين فضا راه را براي تلاش در راستاي عمران و آبادني استان هموارتر کرده است.

وي هم‌چنين با قدرداني از همراهي مردم با دولت در اجراي قانون هدفمند کردن يارانه‌ها، افزود: اجراي قانون هدفمند کردن يارانه‌ها برگ زرين افتخار ملت ايران است.

جلال زاده مسئولان را به توجه به مسايل و مشکلات اساسي مردم توصيه کرد و گفت: بر اساس تاکيدات مقام معظم رهبري مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي بايد از مسايل فرعي پرهيز کرده و به مسايل اصلي و اساسي مردم بپردازند.

استاندار آذربايجان غربي در ادامه با تبريک بازگشايي مرز رسمي رازي- کاپي کوي به مردم منطقه افزود: با رسمي شدن اين مرز اقتصاد مردم منطقه متحول خواهد شد.

وي افزايش سرمايه گذاري خارجي در استان، توسعه صادرات غيرنفتي، توجه به کيفيت و سرعت در اجراي پروژه‌هاي عمراني و نهضت فرهنگي را از جمله مهمترين اولويت‌ها و برنامه‌هاي مديريت استان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: خوشبختانه شهرستان خوي در اجراي اين برنامه‌ها گام‌هاي موثري برداشته است.

به گزارش ايسنا، در اين جلسه هم‌چنين از طومار تقدير و تشکر مردم و مسئولان خوي از رييس جمهور و استاندار آذربايجان‌غربي به دليل بازگشايي مرز رازي رونمايي شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها