عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جبهه پيروان خط امام و رهبري خواستار شد؛ برخورد قاطع و محاكمه سران فتنه و آشوب‌طلبان

جبهه پيروان خط امام و رهبري خواستار شد؛ برخورد قاطع و محاكمه سران فتنه و آشوب‌طلبان
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:45 ب.ظ

جبهه پيروان خط امام و رهبري در محكوميت حركت فتنه‌گران در 25 بهمن بيانيه‌اي صادر كرد .

به گزارش گروه دريافت خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است : انقلاب اسلامي ايران معجزه بزرگ قرن و ملهم به الهامات غيبي و متعلم به تعاليم اسلامي بود كه به رهبري و زعامت حضرت امام خميني قدس‌الله نفسه الزكيه و به پشتوانه ملتي فهيم و خداجوي در كمال ناباوري سياستمداران دنيا به وقوع پيوست و اينك 32 سال از آن انقلاب عظيم مي‌گذرد كه همچنان با گام‌هاي استوار مسير پيشرفت و شكوفايي را با عزت و سربلندي طي مي‌كند كه راهپيمايي 22 بهمن امسال مهر تائيدي بر اين مدعي است.

جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن گراميداشت و شكرانه برگزاري سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و تقدير و تشكر از حضور دشمن‌شكن ملت در راهپيمايي عظيم 22 بهمن مواضع خود را به شرح ذيل اعلام مي‌دارد.

1-موج بيداري اسلامي در خاورميانه به ويژه در كشور مصر، يمن، تونس و بحرين متاثر از انقلاب اسلامي و مبين صدور انقلاب و آرمان‌هاي امام راحل به دنيا و تحقق پيش‌بيني‌هاي آن زعيم عاليقدر است و جاي بسي پاس و افتخار است كه امروزه انقلاب اسلامي به عنوان الگوي جهان اسلام و تكيه‌گاه ستمديدگان و مظلومان و مظهر آزاديخواهي است.

2-ما ضمن تبريك به ملت ستمديده مصر و اظهار خرسندي از سقوط ديكتاتور مصر به ملت انقلابي مصر توصيه مي‌كنيم كه مواظب باشيد كه انقلاب به دست نااهلان وابسته به اجانب سپرده نشود و دست ايادي استكبار را از كشورتان قطع كنيد به خدا توكل كنيد و در اين راه از هيچ چيزي نهراسيد "ان تنصرالله ينصركم و يثبت اقدامكم" و مطمئن باشيد كه خدا ياور ستمديدگان است تا انشاءالله وعده خدا در آيه شريفه "و نريد ان نمن علي الذين استصغفوا في الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثين" در مورد ملت مظلوم شما تحقق خواهد يافت.

3-ايادي آمريكا و رژيم صهيونيستي كه عظمت انقلاب و حضور سرافراز ملت در 22 بهمن و موج بيداري اسلامي را برنتافتند و با تحريك احساسات فريب خوردگان ناآگاه داخلي با ايجاد فتنه و آشوب قصد ضربه زدن به نظام اسلامي را دارند و به خيال خام خود مي‌خواهند با اين رفتار كودكانه حركت‌هاي عظيم مردمي در منطقه را تحت‌الشعاع قرار دهند غافل از اينكه اين نظام ريشه در نهضت عاشورا و قيام امام حسين (ع) دارد و از جاودانگي‌اش الهي بودن آن است و رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خميني (ره) روح خدا در كالبد زمان بود و روح خدا جاودانه است. زهي خيال باطل؛ اگر كسي توانست قيام عاشورا را محو نمايد مي‌تواند انقلاب اسلامي را هم از بين ببرد. اين انقلاب كه منعلم به تعاليم عاليه اسلام، مقتدر به قدرت ولايت مويد به تاييدات وليعصر (عج) و مستظهر به پشتيباني ملتي فرهيخته و خداجوي است كه همانطور كه براي پيروزي انقلاب از همه چيز خود گذشته براي حفاظت از آن از بذل جان دريغ نخواهند كرد.

4-جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن محكوم نمودن حركت احمقانه سران فتنه آقايان موسوي و كروبي و فريب خوردگان ساده‌لوح و ايجاد ناامني و اغتشاش ولو در حد ناچيز آنچه گذشت در كشور خواستار برخورد قاطع قوه قضائيه با آشوب‌طلبان به ويژه سران فتنه مي‌باشد. ملت شهيدپرور ايران اسلامي هرگز اين فتنه‌جويي‌ها را نخواهند بخشيد و آسيب‌هايي كه به اقتدار و عظمت اين ملت توسط اين فتنه‌گران وارد شده است را قابل بخشش نمي‌داند.

5-به راستي سران فتنه كه روزي ادعاي پيروي از خط امام را داشتند كه آيا تاكنون به پيام تاريخي امام كه فرمود: "هرگاه ديديد دشمنان خارجي و ايادي استكبار از كسي تعريف كردند بدانيد كه او دچار انحراف و خطا شده است" انديشيده‌اند به راستي آيا از اين همه تعريف و تحريك آمريكا و انگليس و اسرائيل و همراهي با "كفر و دشمنان اسلام و قرآن حيا" نمي‌كنيد. آيا تقاضاي راهپيمايي آن هم سه روز بعد از سالگرد پيروزي ملت و حضور پرشور آنها مقابله با نظام و ره‌آوردها و آرمان‌هاي اين انقلاب نيست، كه نه تنها نبرد بلكه بازي در زمين دشمن آمريكايي و صهيونيستي بود.

6-جبهه پيروان خط امام و رهبري ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي حضرت اما و اطاعت از فرامين رهبر معظم انقلاب حمايت خود را از قواي سه‌گانه خدمتگذار اعلان داشته و بار ديگر اغتشاشات را محكوم و خواهان برخورد قاطع و محاكمه سران فتنه و آشوب‌طلبان مي‌باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها