عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدير مجمع عالي نخبگان لرستان: همايش لرستان 1404 در سال آينده برگزار خواهد شد

مدير مجمع عالي نخبگان لرستان: همايش لرستان 1404 در سال آينده برگزار خواهد شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:45 ب.ظ

مدير مجمع عالي نخبگان لرستان از برگزاري همايش لرستان 1404 در سال آينده خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه لرستان، علي حيدر اميري با اعلام اين خبر در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد: گردآوري مخترعين و نوآوران کشور به صورت اشخاص حقيقي و حقوقي، برقراري ارتباط موثر صاحبان صنايع و ثروت با هدف پر کردن خلاء ميان صنعت و صنعت گران، آسيب شناسي فرايندهاي موجود جهت استفاده از توان نخبگان و رايزني با سياست گذاران و نخبگان در جهت رفع موانع، ايجاد نظام تقاضا مداري و شناخت نيازهاي صاحبان صنايع و سرمايه و بخش‌هاي مختلف دولتي و خصوصي، تعريف پروژه‌هاي کاربردي و محصول محور در جهت پاسخگويي به نيازها از جمله اهداف مجمع عالي نخبگان است.

 

اميري با تاکيد بر اين‌که بايد بيش از اين به نخبگان بها داده شود از اين تفکر که تنها افراد نخبه را در جامعه فقط با بحث علم مي شناسند، اظهار گلايه مندي کرد و ادامه داد: قطعا با مشارکت همه جانبه نخبگان توسعه کشور سرعت قابل توجهي خواهد داشت.

 

مدير مجمع عالي نخبگان لرستان در ادامه گفت: قصد داريم همايش لرستان 1404 را با هدف شناسايي و بررسي مسايل و مشکلات، ارايه راهکارها و پتانسيل‌ها برگزار کنيم؛ در اين همايش دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام حضور خواهد يافت.

 

وي از راه اندازي بانک اطلاعات نخبگان استان خبر داد و افزود: فعاليت ها به هيچ وجه موازي کاري با فعاليت هاي مرکز رشد جهاد دانشگاهي استان نيست؛ معتقدم اين مرکز در توسعه استان بسيار مي‌تواند مثمر ثمر باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها