عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مقامات قضايي هرچه سريعتر سران فتنه را به مجازات اعمال خود برسانند

مقامات قضايي هرچه سريعتر سران فتنه را به مجازات اعمال خود برسانند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:46 ب.ظ

دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي استان چهارمحال و بختياري، در محكوميت حوادث 25 بهمن، بيانيه صادر كردند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه چهارمحال و بختياري - در اين بيانيه آمده است: بار ديگر دست جنايتکار استکبار جهاني به ويژه آمريکا از آستين نوکرصفتان بيرون آمد و خيابانهاي تهران را به خون جوانان و دانشجويان آغشته کرد.

در ادامه اين بيانيه آمده است: به دنبال دعوت سران فتنه از مردم براي حضور در خيابانهاي تهران در روز 25 بهمن، سران فتنه با بازيگرداني منافقين خلق و حمايت سرويسهاي اطلاعاتي و امنيتي سيا و موساد، در تهران اغتشاشاتي ايجاد کردند و در اين حادثه متاسفانه دو نفر از هموطنان شهيد شدند که يکي از آنها دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر تهران است و تعدادي نيز زخمي شدند. ما دانشگاهيان استان ضمن تسليت به جامعه دانشگاهيان، اين جنايت را محکوم نموده و از مقامات قضايي مي‌خواهيم که هرچه سريعتر با عاملين و مسببين اين حادثه برخورد قاطع نموده و به خواست ملت ايران مبني بر محاکمه و مجازات سران فتنه که از خرداد 88 تاکنون بارها آلت دست بيگانگان قرار گرفته‌اند، پاسخ داده و هرچه سريعتر آنها را به مجازات اعمال خود برسانند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها