عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

مقامات قضايي هرچه سريعتر سران فتنه را به مجازات اعمال خود برسانند

مقامات قضايي هرچه سريعتر سران فتنه را به مجازات اعمال خود برسانند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:46 ب.ظ

دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي استان چهارمحال و بختياري، در محكوميت حوادث 25 بهمن، بيانيه صادر كردند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه چهارمحال و بختياري - در اين بيانيه آمده است: بار ديگر دست جنايتکار استکبار جهاني به ويژه آمريکا از آستين نوکرصفتان بيرون آمد و خيابانهاي تهران را به خون جوانان و دانشجويان آغشته کرد.

در ادامه اين بيانيه آمده است: به دنبال دعوت سران فتنه از مردم براي حضور در خيابانهاي تهران در روز 25 بهمن، سران فتنه با بازيگرداني منافقين خلق و حمايت سرويسهاي اطلاعاتي و امنيتي سيا و موساد، در تهران اغتشاشاتي ايجاد کردند و در اين حادثه متاسفانه دو نفر از هموطنان شهيد شدند که يکي از آنها دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر تهران است و تعدادي نيز زخمي شدند. ما دانشگاهيان استان ضمن تسليت به جامعه دانشگاهيان، اين جنايت را محکوم نموده و از مقامات قضايي مي‌خواهيم که هرچه سريعتر با عاملين و مسببين اين حادثه برخورد قاطع نموده و به خواست ملت ايران مبني بر محاکمه و مجازات سران فتنه که از خرداد 88 تاکنون بارها آلت دست بيگانگان قرار گرفته‌اند، پاسخ داده و هرچه سريعتر آنها را به مجازات اعمال خود برسانند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها