عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

محسن رضايي: خون شهيد صانع ژاله ترفند آمريکا را خنثي کرد

محسن رضايي: خون شهيد صانع ژاله ترفند آمريکا را خنثي کرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:46 ب.ظ

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام تصريح كرد: بايد با فتنه‌گران روز 25 بهمن برخورد قاطع و قانوني صورت گيرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محسن رضايي که براي شرکت در تشييع پيکر شهيد صانع ژاله در تجمع دانشجويان و مردم حاضر شده بود، با بيان اين‌که ملت ايران با خون جوانان خود در انقلاب و دفاع مقدس پيروز شده است، تصريح کرد: تداوم اين انقلاب و نظام هم با خون همين شهدا تضمين خواهد شد؛ خون صانع ژاله ترفند ناشيانه و عجولانه آمريکا را در 25 بهمن ماه خنثي کرد، آمريکا قصد داشت که با تحرکاتي در ايران بر شکست خود در مصر پوشش بگذارد و وانمود کند که شرايط ايران هم مثل مصر است ولي ملت ايران آن را خنثي کرد.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به اين‌که نيروهاي انقلاب بايد خط خود را از جريانات فتنه‌گر مشخص سازند، اظهار كرد: ما بايد بدون هيچ ترديدي در اتوبان ولايت فقيه و پشت سر رهبري حرکت کرده و از اين مسير خارج نشويم. براي کساني که يک زماني شناسنامه‌اي در انقلاب داشتند و امروز کنار مريم رجوي قرار گرفته و آمريکا آنها را عمله خود کرده متاسف هستم.

رضايي با بيان اين‌که ملت ايران درک عميقي از شرايط دارند، خاطرنشان کرد: ملت ايران يک بار ديگر نشان داد که يک گام جلوتر از خواص، نخبگان و مسوولان هستند؛ نخبگان و فعالان سياسي نبايد سکوت کنند و تماشاچي باشند، بلکه بايد مرزهاي خود را دقيقا با فتنه گران مشخص کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها