عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دستگيري زني كه رفيق‌اش را مثله كرد

دستگيري زني كه رفيق‌اش را مثله كرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:46 ب.ظ

عامل اصلي قتل بانوي 32 ساله شيرازي كه به عنوان فجيع‌ترين قتل سال نام گرفته است، دستگيري شد.

به گزارش خبرنگار سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار سرتيپ علي مؤيدي فرمانده انتظامي استان فارس امروز (چهارشنبه) با اعلام اين خبر گفت: روز 18 بهمن ماه تكه‌هايي از جسد يك بانوي جوان در محله پودنك شيراز كشف شد، كه موجي از احساسات روحي و رواني را در جامعه ايجاد كرده بود.

وي افزود: به دنبال تماس شهروندان با پليس 110 مبني بر وجود ساك مشكوكي در يكي از خيابان‌هاي محله پودنك شيراز، نيمي از جسد يك بانوي جوان شيراز بدون سرو دست و پا كشف شد در فاصله 200 تا 300 متري از ساك نيز قطعاتي ديگري از پيكر مقتول از جمله سر، بازو و بخش‌هايي از يك پاي آن كشف شد.

مويدي با بيان اينكه هنوز بخش‌هايي از جسد مقتول همچنان مفقود است، ‌اظهار كرد: با تلاش‌هاي جدي و حساسيت هر چه بيشتر پليس سرنخ‌هايي از متهم به قتل كشف شد و مقتول با نام «زهرا دهقان» 32 ساله داراي يك فرزند شناسايي شد.

وي با تشريح چگونگي قتل اين بانوي شيرازي خاطرنشان كرد: «ف.ب» 32 ساله از دوستان مقتول با دعوت از وي، او را در خانه با ضربات چاقو به قتل رسانده و يك شب جنازه را در حمام خانه دور از ديد شوهر و دخترش نگهداري ‌كرده بود و در روز بعد، جنازه را با كارد آشپزخانه مثله كرده و هر كدام را در گوشه‌اي از محله پودنك شيراز رها مي‌كند.

فرمانده انتظامي استان فارس سرقت را يكي از انگيزه‌هاي اصلي متهم به قتل اعلام كرد و افزود: متهم به اتهام قتل اعتراف و صحنه را بازسازي كرده است.

به گزارش ايسنا، وي گفت: جنون ادواري متهم به قتل با توجه به ادعاهاي وي مبني بر اين كه در زمان ارتكاب قتل حالت عادي نداشته است، در حال بررسي است.

فرمانده انتظامي فارس با بيان اينكه متهم مقداري از طلاهاي مقتول را به سرقت برده و فروخته است، اضافه كرد: از منزل متهم مقاديري طلاي متعلق به مقتول، آلت قتل آغشته به خون مقتول كشف و شناسايي شده است.

به گزارش ايسنا، فرنگيس (متهم به قتل) به خبرنگاران گفت: زهرا دوستم بود اما گفت كه علي برادرم مرده است، من هم با او دعوا كردم و او را زدم.

وي با اظهار بي اطلاعي از آخرين وضعيت زهرا خاطرنشان كرد: نمي‌دانم كه زهرا را آخرين بار كي ديده‌ام.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها