عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همايش سياسي اساتيد و دانشجويان در اراك برگزار مي‌شود

همايش سياسي اساتيد و دانشجويان در اراك برگزار مي‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:47 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه مرکزي

89/11/27 - 15:45
شماره:8911271187
 
30 بهمن ماه؛
همايش سياسي اساتيد و دانشجويان در اراك برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون روابط عمومي سپاه روح‌الله استان مركزي از برگزاري همايش سياسي اساتيد و دانشجويان به عنوان فرماندهان و افسران جنگ نرم در دانشگاه اراك خبر داد.

اسماعيل غلامي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: اين همايش 30 بهمن ماه با سخنراني يكي از اساتيد برجسته دانشگاهي در دانشگاه اراك برگزار خواهد شد. 
وي تصريح كرد: شركت كنندگان در اين مراسم همچنين پس از پايان جلسه، تجمع اعتراض‌آميزي براي مجازات سران فتنه در داخل دانشگاه برگزار خواهند كرد. 
معاون روابط عمومي سپاه روح‌الله استان مركزي ادامه داد: جريان فتنه يك جريان برانداز بود كه نظام جمهوري اسلامي را هدف توطئه خود قرار داده و فرماندهي اين جريان را نيز دشمناني بر عهده گرفتند كه گاه در درون كشور با دست زدن به اقداماتي چون استحاله فرهنگي و گاه در خارج از كشور با استفاده از جنگ نرم قصد براندازي نظام اسلامي را دارند. 
غلامي گفت: خوشبختانه جريان انقلابي و اسلامي درون دانشگاه‌ها، نقش برجسته‌اي در خنثي‌سازي حوادث و فتنه ايفا كرد و در شيوه‌هاي مختلف به نقش‌آفريني پرداخت. 
وي تاكيد كرد: با وجود دانشجويان بيدار ايران اسلامي تمام فتنه‌هاي دشمنان نقش برآب خواهد شد چراكه دانشجويان لحظه‌اي دست از پشتيباني ولايت فقيه برنداشته و همراه و گوش به فرمان ولي فقيه هستند. 
معاون روابط عمومي سپاه روح‌الله استان مركزي با اشاره به اينكه ايجاد بلوا و نا‌آرامي در دانشگاه از اهدافي است كه بانيان طراحي جنگ نرم آن را دنبال مي‌كنند، گفت: تمام تلاش طراحان جنگ نرم اين است كه به گونه‌اي عمل كنند تا شرايط دانشگاه‌هاي كشور از كنترل خارج شود كه جلوگيري از اين امر هوشياري و بصيرت و بيداري دانشجويان را مي‌طلبد. 
انتهاي پيام/آ30/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها