عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قائم‌مقام ستاد اقامه نماز: ترويج فرهنگ نماز، سرمايه‌اي براي زندگي و ابديت است

قائم‌مقام ستاد اقامه نماز: ترويج فرهنگ نماز، سرمايه‌اي براي زندگي و ابديت است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:47 ب.ظ

قائم‌مقام ستاد اقامه نماز گفت: فرهنگ‌سازي و تمهيد براي ترويج فرهنگ نماز، خدمتي در رده‌ي خدمتهاي ديگر نيست بلكه سرمايه‌اي براي همه زندگي و ابديت است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "مجتبي كلباسي"، در گردهمايي مسئولان روابط عمومي‌ ستادهاي اقامه نماز در كشور، كه در مجتمع آموزشي فرزانگان سمنان برگزار شد، با اشاره به نقش مهم روابط عموميها، گفت: مساله روابط عمومي گرچه گاهي به عنوان يك شاخه دست دوم مطرح مي‌شود ولي در برخي فعاليتها و به‌خصوص در دستگاههايي كه جنبه تبليغي دارند، شاخه اصلي و اساس كار است.

وي افزود: اگر در روابط عموميها فعاليت و طراوت لازم نباشد بخشهاي ديگر هم نمي‌توانند اثربخشي خودشان را داشته باشند.

كلباسي با اشاره به نقش روابط عموميها در تعميق و ترويج فرهنگ نماز، گفت: ذات نماز عبادتي است كه ارتباطات در آن جايگاه فوق‌العاده‌اي دارد، مانند ارتباط با مسجد كه محل برگزاري نماز است و اذان كه يك اعلام است و ارتباط با خدا و خلق خدا و اولياء خدا در نماز تعبيه شده است.

قائم مقام ستاد اقامه نماز، توجه به آموزش را در ترويج فرهنگ نماز بسيار اساسي دانست و گفت: همه دستگاهها بايد در اين رابطه مهارت خودشان را افزايش دهند.

وي همچنين با اشاره به خدماتي كه هر فرد يا گروهي مي‌تواند بسته به نوع شغل و وظيفه خود در جامعه ايفا كند، گفت: فرهنگ‌سازي و تمهيد و تلاش براي نماز، خدمتي مثل خدمتهاي ديگر نيست بلكه سرمايه‌اي براي همه زندگي و ابديت است و فرهنگي از اين بالاتر پيدا نمي‌شود كه حقيقت نماز هم همين است.

كلباسي خاطرنشان كرد: روابط عموميها اذان ستاد اقامه نماز هستند و بايد با تامل و نشاط بيشتر و به‌كار گرفتن همه قواي فكري و ذهني خود، گامهاي بيشتري در اين راستا بردارند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها