عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرنوشت علم و اقتدار يك كشور به دانشگا‌ه‌ها و دانشجويان بستگي دارد

سرنوشت علم و اقتدار يك كشور به دانشگا‌ه‌ها و دانشجويان بستگي دارد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:49 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه مرکزي

89/11/27 - 15:46
شماره:8911270700
 
دبير اجرايي همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت:
سرنوشت علم و اقتدار يك كشور به دانشگا‌ه‌ها و دانشجويان بستگي دارد

خبرگزاري فارس: دبير اجرايي همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت گفت: سرنوشت علم و دانش و اقتدار و بزرگي يك كشور علاوه بر عوامل ديگر به دانشگا‌ه‌ها و دانشجويان و به تبع آن به نظم و امنيتي كه در آن برقرار است، بستگي دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، نخستين همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت با حضور وزير علوم، تحقيقات و فناوري، جانشين فرمانده انتظامي ناجا و جمعي از مسئولان كشور در سالن پيامبر اعظم (ص) استانداري مركزي آغاز به كار كرد. 
دبير اجرايي همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت در حاشيه اين همايش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: ارتقاي سطح تعامل دانشجويان و پليس در تعميق ارزش‌هاي ديني و گسترش نظم و امنيت، ارتقاي نقش دانشجويان در كنترل ناهنجاري‌هاي اجتماعي، تجلي روحيه خودباوري و خودشناسي دانشجويان در پرتو توسعه فرهنگي و اجتماعي، دستيابي به نظم و امنيت آرماني در سايه پشتيباني علمي دانشجويان و تبيين نقش دانشجويان در برخورد با تهديدات نرم از مهم‌ترين اهداف برگزاري اين همايش است. 
سيد احمد خسروي گفت: تقويت و توسعه وحدت ميان دانشگاه‌ها، دستگاه‌‌هاي اجرايي و پليس در گسترش فرهنگ نظم و امنيت اجتماعي و افزايش سطح دانش و معلومات و آگاهي‌هاي شناختي دانشجويان و بهبود تعالي و تكامل نگرش و بينش دانشجويان نسبت به نظم و امنيت نيز از ديگر اهداف برگزاري اين همايش است. 
وي تصريح كرد: سرنوشت علم و دانش و اقتدار و بزرگي يك كشور علاوه بر عوامل ديگر به دانشگا‌ه‌ها و دانشجويان و به تبع آن به نظم و امنيتي كه در آن برقرار است، بستگي دارد و از آنجايي كه پليس مسئوليت بزرگي را در كشور دارد و آن تامين امنيت است، بر اين اساس تعامل ميان دانشگاه‌ها و پليس بسيار مهم است. 
رئيس دفتر تحقيقات كاربردي فرماندهي انتظامي استان مركزي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ارسال 130 مقاله به دبيرخانه اين همايش بيان كرد: از اين تعداد 116 مقاله قابل بهره‌برداري و داوري بود كه پس از داوري هيئت داوران 61 مقاله برگزيده شد كه 31 مقاله آن به صورت پوستر و 30 مقاله به صورت شفاهي در همايش ارائه مي‌شود. 
دبير اجرايي همايش ملي دانشجو، نظم و امنيت ادامه داد: از مجموع مقالات برگزيده، 10 مقاله به عنوان مقالات برتر شناخته شده كه در پايان اين همايش از اين افراد با اهداي تنديس، لوح و جايزه تقدير مي‌شود. 
انتهاي پيام/آ20/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها