عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه بر بي‌بصيرتي خود صحه گذاشتند

سران فتنه بر بي‌بصيرتي خود صحه گذاشتند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:49 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه لرستان

89/11/27 - 15:46
شماره:8911271169
 
رئيس پليس پيشگيري ناجا:
سران فتنه بر بي‌بصيرتي خود صحه گذاشتند

خبرگزاري فارس: رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي گفت: سران فتنه بار ديگر با اقدامات اخير خود بي‌بصيرتي خود را بيش از پيش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، سردار بهرام نوروزي ظهر امروز در مراسم اختتاميه دوره آموزش استاندارد سازي و تعالي رفتار پليس در فرماندهي انتظامي لرستان اظهار داشت: حادثه 25 بهمن ماه تهران در حالي اتفاق افتاد كه سران فتنه از آشوب‌هاي سال گذشته درس عبرت نگرفته و بصيرت لازم را پيدا نكردند. 
وي افزود: اين حادثه سبب شد كه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در صحن علني مجلس شعار مرگ بر فتنه‌گر سربدهند. 
رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي گفت: اين حركت فتنه‌گران سبب شادي دشمنان و ناراحتي دوستان نظام شده است. 
وي با اظهار تاسف از همراهي عده‌اي فريب خورده با سران فتنه گفت: اين حركت خائنانه ظرف مدت كمتر از دو ساعت توسط پليس و نيروهاي مردمي جمع و خنثي شد. 
نوروزي در ادامه به حماسه 9 دي اشاره كرد و گفت: اين حماسه باشكوه سبب شد كه انقلاب اسلامي در مقابل حوادث بيمه شوند. 
رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي جهاني شدن فرهنگ انقلاب اسلامي ايران در جهان را حاصل مبارزات و تلاش خستگي ناپذير ملت بزرگ ايران در طول سه دهه گذشته به رهبري بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و مقام معظم رهبري دانست. 
وي تصريح كرد: اين انقلاب با قدرت به پيش مي‌رود و عظمت آن در يوم الله 22 بهمن به جهانيان ثابت شد‌. 
سردارنوروزي تصريح كرد: ملت ايران در راهپيمايي 22 بهمن ارات و پشتيباني خودشان را به ولايت فقيه و مقام معظم رهبري نشان دادند. 
رئيس پليس پيشگيري ناجا در ادامه برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي پرسنل نيروي انتظامي را درزمينه ارتقاي سطح كيفي خدمات اين نيرو و نيز تعالي رفتار سازماني مهم و موثر دانست و گفت: ‌اين دوره‌هاي آموزشي با عنوان استاندارد‌سازي و تعالي رفتار در تمام استان‌هاي كشور برگزار و يا در حال برگزاري است. 
سردار نوروزي پرسنل ناجا را به مشاركت و حضور هر چه بيشتر در اين دوره‌هاي آموزشي فراخواند. 
رئيس پليس پيشگيري ناجا با اشاره به سابقه ديرينه آشنايي خود با استاندار لرستان، گفت: حضور حبيب الله دهمرده در مسند استانداري لرستان فرصت مناسب و مغتنمي براي توسعه و پيشرفت همه جانبه و رونق و شكوفايي اقتصادي و پايدار اين استان است.‌ 
نوروزي تصريح كرد: سابقه و عملكرد موفق مديريتي دهمرده نقطه قوت و اميدي براي مردم لرستان براي ترسيم آينده‌اي درخشان و روشن براي استان و توسعه و تعالي اين منطقه است. 
وي تصريح كرد: حضور حبيب‌الله دهمرده در لرستان مي‌تواند موجب تحول و توسعه چشمگير و همه جانبه اين استان شود كه مردم و مديران اين استان بايد از اين فرصت به خوبي در راستاي شكوفايي و توسعه همه جانيه استان لرستان استفاده كنند. 
در ادامه فرمانده انتظامي استان لرستان گفت: نيروي انتظامي با تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري و فرماندهي كل هوا، عملكر موفق و مثبتي را در اجراي فريضه امر به معروف و نهي از منكر در سطح جامعه داشته است.‌ 
‌كاظم عليزاده گفت: نيروي انتظامي در زمينه انجام وظايف و ماموريت‌هاي محوله همواره سعي كرده به بهترين نحو عمل كند و با رفتاري منطقي بهترين آمر به معروف و ناهي از منكر باشد. 
وي در ادامه به تشريح دستاوردهاي انقلاب اسلامي در حوزه‌هاي مختلف پرداخت و گفت: پس از ارتحال رهبر كبير انقلاب اسلامي، رهبر فرزانه انقلاب به بهترين نحو نظام را رهبري و هدايت كردند و امروز همگان شاهد موفقيت‌هاي چشم‌گير نظام در عرصه‌هاي داخلي و خارجي هستند. 
انتهاي پيام/ل10/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها