عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

باقري‌نيا: تنها منع قانوني باعث كناره‌گيري من شد

باقري‌نيا: تنها منع قانوني باعث كناره‌گيري من شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:49 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در مورد كناره‌گيري از هدايت اين تيم گفت: اگر مشكل قرارداد من با باشگاه حل شدني بود، پس از گذشت هفت ماه حل مي‌شد و تنها منع قانوني باعث شد كه من از هدايت تيم كناره‌گيري كنم.

عبدالمجيد باقري‌نيا در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار كرد: من چندين بار چه به صورت كتبي و چه شفاهي و حضوري مشكلات قرارداد خود را با باشگاه مطرح كردم و از آن‌ها خواستم كه اين مشكل را برطرف كنند و تكليف من را مشخص كنند اما آن‌ها تنها من را به آينده اميدوار كردند.

وي افزود: پيش از اعزام تيم به گرگان نامه‌اي به آن‌ها نوشتم كه هفت ماه از حضورم در تيم نفت مي‌گذرد و اگر قرار بود مشكل من حل شود تاكنون حل شده بود و چون حضورم در اين باشگاه منع قانوني دارد از آن‌ها خواستم تكليف من را مشخص كنند. باشگاه نفت نيز تاكنون تلاش‌هاي زيادي براي برطرف كردن اين مشكل كرده است.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان ادامه‌داد: من گله‌اي از كسي ندارم. همين كه در اين شرايط تكليفم روشن شد و مي‌دانم كه نه مي‌توانم در اين تيم كار كنم و نه آن‌ها مي‌توانند مشكل من را حل كنند جاي اميدواري است.

وي خاطرنشان‌كرد: خيلي‌ها شرايطي مثل من داشتند و در تيم‌هاي مختلف بدون هيچ مشكلي كار كردند. اما مدعي‌شدن برخي افراد در اهواز و نامه‌هايي كه آن‌ها به بازرسي نفت ارسال كردند كه چرا يك بازنشسته بايد مربي نفت مسجدسليمان باشد كار من را به اين مرحله رساند.

باقري‌نيا اظهاركرد: تنها كاري كه از دستم برمي‌آيد اين است كه براي تيم نفت آرزوي موفقيت كنم و هر كاري كه از دستم بر بيايد براي موفقيت اين تيم از راه دور دريغ نمي‌كنم.

وي عنوان‌كرد: باشگاه هنوز به صورت كتبي يا قاطع جوابي به من نداده است اما آن‌ها به صورت شفاهي اعلام كرده‌اند كه نمي‌توانند مشكل من را حل كنند. اولين باري است كه مسوولان چنين مساله‌اي را به صراحت اعلام مي‌كنند. تنها گله‌اي كه از آن‌ها دارم اين است كه چرا يك ماه زودتر به من خبر ندادند زيرا اين تاخير باعث شد پيشنهاد خوبي را از دست دهم. باز هم مي‌گويم كه از دست آن‌ها ناراحت نيستم چون باشگاه نفت هر كاري كه از دستش بر مي‌آمد براي برطرف كردن مشكل من انجام داد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها