عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

وصیتنامه شهید محمد حسین باغبان

وصیتنامه شهید محمد حسین باغبان
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:50 ب.ظ

بسیجی لشگر ۱۴ امام حسین (ع)
محل تولد: کاشان| تحصیلات: پنجم ابتدایی| سن: ۱۸ سال
تاریخ شهادت: ۲۶/۱۲/۱۳۶۳| محل شهادت: جاده خندق

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ  (بقره/آیه ۲۵۰)
خدایا به ما صبر عطا فرما و قدمهایمان را استوار بدار بر علیه قوم کافران

با نام خدا و با یاد خدا و به خاطر خدا وصیتی می نویسم. با درود بر ولی عصر امام زمان عج و نایب بر حقش امام خمینی و سرداران رشید انقلاب و با درود به سربازان امام زمان عج و با درود بر اسیران و معلولین و مجروحین و خانواده های شهدا که چشم و چراغ این ملتند و با درود بر کسانیکه در این راه صبر پیشه کردند و از جان و مال خود گذشتند.

خدایا تو ناظری بر این اعمال، خدایا ما عاشقانه در راه تو جهاد کردیم و از همه هستی خود گذشتیم و بزرگترین سرمایه خود یعنی جان به کف شدیم و بسوی جبهه جنگ رفتیم، خدایا عمری را در گناه و معصیت گذراندم ولی اکنون توبه کردم و راه مقدس جهاد پیشه کردم. خدایا مرا در این دنیا بسوزان ولی در آن دنیا با محمد و آل محمد (ص) محشور کن. خدایا این بنده گنهکار را بپذیر زیرا در راه تو جهاد کرده است. وصیت خود را می نویسم:

ای که ما را بیدار کردید که پیام امام امت را بشنویم و بسوی جبهه های جنگ برویم و ما هم می خواهیم که پیام امام امت را بشنوید و به سخنان امام گوش فرا دهید و به آن عمل کنید و هر چه امام گفت به سخنانش گوش فرا دهید. 

ای ملتی که همیشه بیدارید و بیدار خواهید بود و شما هستید که دشمنان قرآن و دین و امام را سرنگون کردید از شما می خواهم اگر فرزندانتان می خواهند به جبهه جنگ بروند آنها را آزاد بگذارید تا آنها به جبهه بروند و با دشمنان امام امت و دین و خودشان بجنگند و دشمنان خود را از وطن بیرون کنند و از مرز و بوم خود همچنانکه شهدا پاسداری کردند ما هم بتوانیم پاسداری کنیم و از کشور خود دفاع کنیم.

و ای جوانان این را از برادر کوچکتر و حقیر خود بشنوید و بسوی جبهه جنگ بروید و به پیام امامتان و رهبرتان گوش فرا دهید. آن برادران جوان که می توانند به جبهه بروند اگر به جبهه نروند در آن دنیا شهیدان جلوشان را خواهند گرفت و از شما خواهش می کنم امام را تنها نگذارید و به سخنان آن پیرمرد بت شکن گوش فرا دهید و

پیام من به خانواده شهدا:
خانواده شهدا شما نیز جوانی داشتید و در راه خدا و امام حسین (ع) دادید و ما نیز راه آنان را ادامه خواهیم داد و از خون سرخ آنان حراست و پاسداری خواهیم کرد و تا جان در بدن داشته باشیم راه امام حسین و یارانش را ادامه خواهیم داد و دشمنان آنان را نابود خواهیم کرد.

پیام من برای پدر و مادر خودم:
پدر و مادر اگر من شهید شدم افتخار کنید که چنین پسری داشتید و در راه خدا دادید و افتخار کنید که پسرتان راه امام حسین (ع) را ادامه داد و به شهادت رسید. پدر و مادر اگر من به شهادت رسیدم برای من گریه و زاری نکنید. برای آنان گریه و زاری کنید که بدنشان هنوز که هنوز هست در بیابانهای غرب و جنوب افتاده است و برای امام حسین (ع) گریه کنید و اگر برای اینان گریه کنید من خوشحال می شوم.
پیام من به خواهرانم:
خواهرانم اگر می خواهید من را خوشحال کنید با فرزندانتان راه مرا ادامه دهید و مرا خوشحال کنید.
پیام من به برادرانم:
برادر راه شهدای اسلام را ادامه بده زیرا بالاترین جهاد در راه خدا است.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار
از عمر من بکاه و بر عمر خمینی بیفزای

ضمنا من را در گلزار شهدای دارالسلام به خاک بسپارید. مادر و پدرجان می دانم در طول عمرم برای شما کاری انجام ندادم اما مرا حلال کنید و از سایر دوستان و آشنایان بخواهید مرا حلال کنند.
به امید پیروزی خون بر شمشیر / والسلام
خداحافظ

amuzesh2005

amuzesh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6524
دسترسی سریع به انجمن ها