عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بدون شك صبر مردم به پايان رسيده است

بدون شك صبر مردم به پايان رسيده است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:51 ب.ظ

 گروه اجتماعي / حوزه آموزشي و رسانه

89/11/27 - 15:51
شماره:8911271204
 
خانه مطبوعات ايران هشدار داد
بدون شك صبر مردم به پايان رسيده است

خبرگزاري فارس: خانه مطبوعات ايران با اشاره به حوادث 25 بهمن تهران اعلام كرد: بدون شك صبر مردم به پايان رسيده و در صورت كوتاهي مسئولان در اين ارتباط، با شور حسيني به وظيفه انقلابي خود عمل خواهند كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، خانه مطبوعات ايران با صدور بيانه‌اي ‌با تاكيد بر لزوم پاسخ سريع مسئولان به خواسته‌هاي برحق مردم مبني بر مجازات سران و عوامل فتنه اعلام كرد: 

هنوز تصوير حماسه پرشور و با‌شكوه 22 بهمن از ذهن ملت انقلابي ايران و آزادگان جهان به خصوص مردم انقلابي ‌و مسلمان مصر، اردن و يمن پاك نشده بود كه عده‌اي فريب‌خورده‌ با دعوت سردمداران جريان فتنه كه گويا به قدرت نرسيدن و پاسخ منفي ملت مسلمان ايران، به كامشان بسيار تلخ آمده با هماهنگي نيروهاي ‌آموزش‌ديده منافقين كوردل و سرويس‌هاي جاسوسي آمريكا و اسرائيل جنايتكار در تلاشي نابخردانه سعي در نا‌آرام‌ كردن چند خيابان تهران كردند كه با حضور مردم آگاه به شكست و سرخوردگي‌ آنها و اربابانشان منجر شد. 

خانه مطبوعات ايران ضمن محكوم كردن اين رفتار هماهنگ ‌با دشمن، شهادت دو هموطن كه به دست عمال جنايتكار منافقين اتفاق افتاد را به مردم غيور ايران اسلامي تسليت گفته و از مسئولين تقاضاي برخورد قاطعانه و سريع با مسببين اصلي و مزدوران آنها را دارد و تاكيد مي‌نمايد كه جامعه مطبوعاتي ايران، متعهدانه ابعاد مختلف و پنهان فتنه‌گري‌هاي اخير را براي روشنگري بيشتر در جامعه انعكاس خواهد داد. 

پرسش اين است كه چرا با وجود روشن شدن بيش از پيش ماهيت چهره‌هاي نفاق در جامعه و همراهي آنها با دشمنان قسم‌خورده نظام و جدا كردن صف خود به صورت علني از مردم، قوه قضائيه و مسئولان نظام با آنها برخورد قاطع نمي‌‌كنند؟! 

آيا وقت آن نرسيده است كه با عاملان اصلي توهين به مردم، مقدسات و خون هزاران شهيد بزرگوار كه براي آزادي و تداوم انقلاب شكوهمند اسلامي جان باختند، برخورد شود؟ 

بدون شك صبر مردم به پايان رسيده و در صورت كوتاهي مسئولان در اين ارتباط، با شور حسيني به وظيفه انقلابي خود عمل خواهند كرد. 

اميد است كه با پاسخ سريع مسئولان به خواسته‌هاي برحق مردم مبني بر مجازات سران و عوامل فتنه، ديگر شاهد چنين حوادث تلخي در قلب تپنده جهان اسلام، ايران اسلامي عزيز نباشيم.» 
انتهاي پيام/ب

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها