عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

جبهه اصولگرايان اصلاح‌طلب خواستار شد؛ به رافت اسلامي نسبت به فتنه‌گران و سران فتنه پايان داده شود

جبهه اصولگرايان اصلاح‌طلب خواستار شد؛ به رافت اسلامي نسبت به فتنه‌گران و سران فتنه پايان داده شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:51 ب.ظ

جبهه اصولگرايان اصلاح‌طلب طي بيانيه‌اي حوادث 25 بهمن ماه را محكوم كرد .

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانه آمده است :هنوز چندي روزي از حضور ميليوني ملت شريف و غيور ايران در راهپيمايي عظيم و پرشكوه 22 بهمن و خلق حماسه‌اي ديگر در تجديد ميثاق با آرمان‌هاي اسلام، انقلاب، امام راحل (ره)، منويات مقام عظماي ولايت (مدظله العالي) و حمايت از قيام برداران مسلمان مصري عليه فرعون نامبارك زمان نگذشته بود كه فتنه‌گراني كه در جريان آشوب‌هاي سال گذشته با ايجاد شعار انحرافي و التقاطي "نه غزه، نه لبنان،‌ جانم فداي ايران" به زعم فهم قاصر و افكار پليد خود به افكار معمار كبير انقلاب اسلامي (ره) و آرمان‌هاي والاي انقلاب دهن‌ كجي نموده بودند، اين بار با وارونه كردن نعل اسب خويش حمايت از قيام مردم مصر را مستمسكي جهت نيل به مطامع دنيوي و به تاخير انداختن افول و مرگ سياسي خويش نموده با استمداد از رسانه‌ها و شبكه‌هاي نيرنگ و فريب و اذناب خراج نشين‌شان به تحريك معدود هم مسلكان داخلي خود جهت ايجاد تجمعي در 25 بهمن براي رقابت با حضور ميليوني و پرشكوه خيل عظيم ملت مسلمان ايران در 22 بهمن پرداختند. اما نه تنها به مراد و مقصودشان نرسيدند، بلكه با دستان خود آخرين ميخ‌ها را بر تابوت حيات سياسي خويش كوبيدند. چرا كه سران فتنه و تئوريسين‌هاي خارج‌نشين و بيگانه پرست اتاق فكر آنها هنوز نمي‌خواهند به خودشان بقبولانند كه سياست‌ها و استراتژي‌هاي پوسيده‌اي چون نعل وارونه ديرزماني است كه براي ملت بصير و آگاه ايران كهنه و نخ‌نما شده و اين مردم بنا به فرمايش مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در بسياري از زمينه‌ها كه نياز به بصيرت در آنها حس مي‌شود، حتي پيشاپيش برخي مسئولين و خواص گام برمي‌دارند.

اي كاش ظهور و بروز شخصيت‌هايي چون "طلحه و زبير" در تاريخ فقط منحصر به همان دوران صدر اسلام بود، اما چه مي‌توان كرد كه تكرارپذيري ذات تاريخ است و تاريخ اسلام از ابتدا تاكنون سرشار از چهره‌هايي است كه در دام مكر و فريب شياطين گرفتار شده و زحمات و مجاهدت‌هاي چندين ساله خويش را به متاع ناچيز دنيا فروخته و حسن عاقبت را از دست داده‌اند. اي كاش سران فتنه دستان خود را به گناه بزرگي چون اميدوار كردن دشمنان اسلام و مسلمين آلوده نمي‌كردند. اي كاش در فرصت‌هاي بي‌شماري كه رهبر فرزانه انقلاب با سعه صدر مثال زدني خويش به آنان اعطا فرمودند، به مرزبندي با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب پرداخته و از آنان تبري مي‌جستند. اي كاش از سرنوشت تلخ و نكبت‌بار مارقين نهروان عبرت مي‌گرفتند. اي كاش در دهه پيشرفت و عدالت با ريختن آب به آسياب مغرضين و دشمنان كينه‌توز نظام مقدس جمهوري اسلامي، ثبات و آرامش و نشاط جامعه را برهم نمي‌زدند. اي كاش در مقابل خون‌هاي پاك و مقدس شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي كمي احساس مسئوليت مي‌كردند و اي كاش يادشان نرفته بود كه آن پير سفر كرده بارها فرمودند "هر وقت ديديد دشمن از شما تعريف كرد و براي شما سوت و كف زد، بدانيد كه راه را اشتباه رفته‌ايد".

فتنه‌گران و اربابان خارجي آنان بايد بدانند كه صبر ملت آگاه و انقلابي ايران به سر آمده و اعمال مغرضانه و كينه‌جويانه آنان از سوي اين ملت بي‌پاسخ نخواهد ماند. ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي منتظر است تا به اذن رهبرو مقتداي خويش فتنه‌گران را در سيل خروشان خشم انقلابي خود غرق نموده و بساط فتنه را انشاءالله براي هميشه از اين آب و خاك برچينند. فتنه‌گران و اربابانشان بدانند كه در برابر اراده پولادين ملت ايران نسيمي زودگذرند و حتي اگر طوفان هم باشند، چه باك؟ چرا كه ملت ايران از ابتداي پيروزي انقلاب تاكنون از اين طوفان‌ها زياد به خود ديده و اصولا طوفان براي نوازش شاخه‌ها نيست، بلكه براي امتحان ريشه‌هاست و درخت تناور انقلاب اسلامي ريشه در روح و جان ميليون‌ها ايراني عاشق اسلام و انقلاب و ايران دارد.

ما اگر ثابت قدم و بانشاط و آماده حركت باشيم، هيچگونه تهديدي براي ملت ايران نخواهد بود و سرزمين اسلام امن امن است.

جبهه اصولگرايان اصلاح‌طلب همگام و همنوا با آحاد ملت ولايتمدار ايران از مسئولين قضايي و امنيتي نظام مقدس جمهوري اسلامي خواهشمند است تا به رافت اسلامي خويش نسبت به فتنه‌گران و سران فتنه پايان داده و خواهان برخورد قاطع و اجراي مر قانون در مورد اين افراد مي‌باشد و براي اينكه خداي ناكرده فرداي قيامت مديون اسلام و صاحب اصلي اين انقلاب آقا امام زمان (عج) و خون‌هاي پاك و مقدس شهدا نشويم، نه تنها با محكوميت فتنه‌گران و سران فتنه بلكه با محكوم نمودن تمامي افرادي كه با ايشان مرزبندي نمي‌نمايند، يك بار و براي هميشه ريشه فتنه را از اين آب و خاك مقدس قطع نمايند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها