عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جلسه استاني هيئت دولت در بوشهر تشکيل شد

جلسه استاني هيئت دولت در بوشهر تشکيل شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:52 ب.ظ

جلسه استاني هيئت دولت در دور سوم سفرهاي استاني رئيس جمهور و اعضاي دولت بعد از ظهر امروز در محل استانداري بوشهر تشکيل شد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جلسه هيئت دولت با حضور رئيس جمهور و اعضاي کابينه دولت عصر امروز به منظور بررسي روند پيشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهاي استاني به بوشهر برگزار شده است و در اين جلسه همچنين تصميمات و مصوبات جديدي براي دور سوم اتخاذ مي‌شود.

در اين جلسه گزارش وزرا و معاونان از جلسات شوراي اداري شهرستان هاي استان بوشهر به اطلاع رئيس جمهور و ساير اعضاي کابينه دولت مي‌رسد و بر اساس آن تصميماتي به منظور حل مسائل و مشکلات اين استان گرفته مي‌شود.

همچنين تصميمات و مصوبات اتخاذ شده در کارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر در جلسه استاني هيئت دولت براي تصميم نهايي مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد.

يادآور مي‌شود، حاصل سفر دور اول سفرهاي استاني هيئت دولت به استان بوشهر 201 مصوبه و سفر دوم 205 مصوبه بوده است که در دور اول 98/5 درصد و در دور دوم 78 درصد آنها اجرايي شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها