عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جلسه استاني هيئت دولت در بوشهر تشکيل شد

جلسه استاني هيئت دولت در بوشهر تشکيل شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:52 ب.ظ

جلسه استاني هيئت دولت در دور سوم سفرهاي استاني رئيس جمهور و اعضاي دولت بعد از ظهر امروز در محل استانداري بوشهر تشکيل شد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جلسه هيئت دولت با حضور رئيس جمهور و اعضاي کابينه دولت عصر امروز به منظور بررسي روند پيشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهاي استاني به بوشهر برگزار شده است و در اين جلسه همچنين تصميمات و مصوبات جديدي براي دور سوم اتخاذ مي‌شود.

در اين جلسه گزارش وزرا و معاونان از جلسات شوراي اداري شهرستان هاي استان بوشهر به اطلاع رئيس جمهور و ساير اعضاي کابينه دولت مي‌رسد و بر اساس آن تصميماتي به منظور حل مسائل و مشکلات اين استان گرفته مي‌شود.

همچنين تصميمات و مصوبات اتخاذ شده در کارگروه فرهنگ و هنر استان بوشهر در جلسه استاني هيئت دولت براي تصميم نهايي مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد.

يادآور مي‌شود، حاصل سفر دور اول سفرهاي استاني هيئت دولت به استان بوشهر 201 مصوبه و سفر دوم 205 مصوبه بوده است که در دور اول 98/5 درصد و در دور دوم 78 درصد آنها اجرايي شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها