عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فضاي فتنه و جنگ نرم قدرت تفكر خواص را مي‌گيرد

فضاي فتنه و جنگ نرم قدرت تفكر خواص را مي‌گيرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:52 ب.ظ

 گروه استانها / حوزه همدان

89/11/27 - 15:52
شماره:8911271212
 
مديركل آموزش و پرورش همدان:
فضاي فتنه و جنگ نرم قدرت تفكر خواص را مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش استان همدان گفت: فضاي غبارآلودي كه استكبار در جامعه به وجود مي‌آورد قدرت تفكر خواص را نسبت به مسائل موجود مي‌گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، عباس حسني‌محتشم ظهر امروز در همايش بزرگ معرفتي و بصيرتي دانش‌آموزان عضو تشكل‌هاي سازمان دانش‌آموزي استان همدان اظهار داشت: برخي از افراد كج‌فهم كه در گذشته مسئول حفظ و نگهداري انقلاب بودند و ادعاي پيروي از خط امام را داشتند امروز بر ضد آرمان‌ها و ارزش‌هاي امام و انقلاب مي‌ايستند و دشمن را اميدوار مي‌كنند. 
وي افزود: اغتشاش اخير جريان فتنه در تهران به دستور مستقيم استكبار جهاني اتفاق افتاد كه هدف مهم آنها منحرف كردن تفكرات و رسانه‌هاي دنيا از خيزش عظيم مردم مصر بود كه البته با اين روش ناشيانه نتواستند به هدف خود برسند. 
مديركل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اينكه فراتر از جنگ نرم نيز تأثيري بر اراده مردم در حمايت از نظام ندارد، ابراز داشت: ايران امروز صاحب قدرت نرم در خاورميانه و جهان است چرا كه گفتمان انقلاب اسلامي ايران براي همه ملت‌ها قابل قبول است. 
وي گفت: ابرقدرت‌هاي امروز مي‌دانند كه توان جنگ نظامي با ايران را ندارند بنابراين رو به جنگ نرم آورده‌اند اما ملت ما با خودباوري و بهره‌مندي از فرهنگ غني اسلام توطئه‌هاي آنها را خنثي مي‌كند. 
حسني‌محتشم با اشاره به فعاليت گروه‌هاي منافق در اوايل پيروزي انقلاب تأكيد كرد: هر كشور ديگري به جاي ايران اسلامي بود در همان ابتداي امر شكست مي‌خورد زيرا موجب شد تا جنگ هشت ساله به وجود بيايد و 44 كشور دنيا با ما جنگ نظامي كند. 
وي در ادامه ابراز داشت: در بدو نبوت انسان‌هايي با عزم راسخ و استوار انواع شكنجه‌ها را تحمل كردند و سند درخشاني از خود بر جاي گذاشتند اما در ختم نبوت كه دين خداوند در حال تكميل شدن بود و مردم از قبل پذيرفتن دين پيامبر غني شده بودند با تبعيت نكردن از امام زمان خود جنگ نرم و فتنه را پايه‌ريزي كردند. 
مديركل آموزش و پرورش استان همدان افزود: اگر مردم از ابتدا از عترت و دين خدا پيروي مي‌كردند قلمرو اسلام توسعه مي‌يافت و امروز دين بسياري از كشورهاي اروپايي اسلام بود و انقلاب اسلامي به راحتي به همه جا صادر مي‌شد. 
وي افزود: ولايت فقيه به عنوان تداوم حركت بزرگ انقلابيون و استمرار انقلاب محسوب مي‌شود و موجب حضور هميشگي مردم در صحنه‌هاي حساس كه بقاي نظام را حفظ مي‌كند، است. 
حسني‌محتشم با تأكيد بر اينكه نپذيرفتن جنگ نرم توسط مردم موجب ايستادگي آنان در برابر فتنه‌گران است، گفت: از زمان مجلس ششم روح جنگ نرم در كشور وارد شد و عوامل خارجي با همكاري هم‌دستان خود در ايران درصدد القاي اسلام‌هراسي و اسلام‌ستيزي در بين آحاد مختلف مردم بودند. 
وي اضافه كرد: پيشرفت چشمگير ايران در علوم هسته‌اي،‌ پزشكي و هوافضا ايران را جزو پنج كشور برتر قرار داده است كه اين موفقيت با روش و الگوي ايراني و اسلامي به دست آمده است. 
مديركل اداره آموزش و پرورش استان همدان در پايان با اشاره به اينكه دانش‌آموزان آينده‌سازان نظام هستند، ابراز داشت: جهان امروز گفتمان و آرمان‌هاي ما را قبول دارد چرا كه صدور انقلاب اسلامي از جنس تعليم و تربيت است. 
انتهاي پيام/غ20/ح

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

mosaferakherat

mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها