عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعلام جدايي جريان انقلاب از ضدانقلاب تكليف شرعي، سياسي و انقلابي است

اعلام جدايي جريان انقلاب از ضدانقلاب تكليف شرعي، سياسي و انقلابي است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:53 ب.ظ

در جلسه ظهر امروز ‌٢٧/ ‌١١/ ‌١٣٨٩، هيأت رييسه مجلس خبرگان رهبري پيشنهادهاي كميسيون‌هاي مجلس خبرگان رهبري مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين جلسه كه در دفتر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني رييس مجلس خبرگان رهبري تشكيل گرديد و حضرات آيات شاهرودي، محمد يزدي، صادق آملي لاريجاني و ابراهيم رئيسي و احمد خاتمي حضور داشتند، مقرر شد اجلاس رسمي اين مجلس در تاريخ

‌١٧ و ‌١٨/ ‌١٢/ ‌١٣٨٩ در تهران برگزار شود.

در اين جلسه با تشكر و قدرداني از حضور حماسي مردم سراسر كشور در راهپيمايي يوم‌الله ‌٢٢ بهمن ماه، ابعاد وقايع ‌٢٥ بهمن ماه در تهران مورد بررسي قرار گرفت و بيانيه مجلس خبرگان رهبري در محكوميت اين اقدام منتشر شد.

متن اين بيانيه بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت بزرگ ايران ادام الله شوكتهم

السلام عليكم و رحمة الله و بركاته

راهپيمايي باشكوه بيست و دوم بهمن شما مردم در سي و سومين فجر انقلاب اسلامي بيعتي مجدد با نظام مقدس اسلامي و آرمان‌هاي امام راحل عظيم‌الشأن و شهيدان عزيز و نشانه‌اي ديگر بر بيداري، بصيرت، رشد سياسي و موقع‌شناسي شما امت وفادار بود.

اين روزها خوشبختانه، شاهد امواج خروشان خيزش امت اسلامي در بسياري از كشورهاي منطقه، به‌ويژه در مصر هستيم كه اميد مي‌رود با بيداري، آگاهي و متانت تا رسيدن به اهداف مقدس خود در صحنه بمانند و مراقب باشند اجانب، انقلاب بزرگشان را مصادره نكنند.

لكن متأسفانه فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مردم تونس و مصر، تلاش كردند تا اين خيزش بزرگ را تحت‌الشعاع قرار داده و آن را از نقطه كانوني جهان خارج كرده و با اغتشاش آمريكايي، صهيونيستي و ضدانقلابي، فضاي نفس‌كشي براي استكبار فراهم آوردند، گرچه بحمدالله مورد اقبال مردم قرار نگرفتند و با بي‌اعتنايي مردم مواجه شدند. ليكن اين عده قليل با اهانت به مقدسات، هويت ننگين ضداسلامي خود را نشان دادند.

اغتشاشات ‌٢٥ بهمن بار ديگر به وضوح نشان داد كه سخن از جريان انقلاب و ضدانقلاب است، بر اين اساس مرزبندي شفاف صفوف و اعلام جدايي جريان انقلاب از ضدانقلاب يك تكليف شرعي، سياسي و انقلابي است، مجلس خبرگان رهبري ضمن محكوم كردن اين اغتشاشات و آفرينندگان آن يعني سران فتنه كه بهترين خدمات را به آمريكا و رژيم صهيونيستي نمودند، امت بزرگوارمان را همچنان دعوت به پاسداري از نظام مقدس اسلامي، هوشياري، وحدت و تبعيت از مقام معظم رهبري مدظله العالي مي‌نمايد.

مجلس خبرگان رهبري

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها