عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نظام جمهوري اسلامي ايران ساقط‎ شدني نيست

نظام جمهوري اسلامي ايران ساقط‎ شدني نيست
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

89/11/27 - 11:17
شماره:8911270477
ابراز نااميدي رژيم صهيونيستي از فتنه‌گران داخلي ايران
نظام جمهوري اسلامي ايران ساقط‎ شدني نيست

خبرگزاري فارس: تلويزيون رژيم صهيونيستي در گزارشي از فتنه‌گران داخلي ايران ابراز نااميدي و اعلام كرد كه آشوب فتنه‌گران (مانند انقلاب مصر و تونس) نتيجه نمي‌دهد زيرا به نظر نمي‌رسد نظام اسلامي ايران ساقط‎شدني باشد.

به گزارش فارس، كانال 10 تلويزيون رژيم صهيونيستي آشوب‌ اغتشاشگران داخلي ايران را اعتراض ناميد و از به ثمر رسيدن اين آشوب ابراز نااميدي كرد.

كانال 10 تلويزيون رژيم صهيونيستي در گزارشي اعلام كرد: اعتراض‌هاي ايراني مانند مصر و تونس به نتيجه نخواهد رسيد.

خانم «اورلي نوي» كارشناس صهيونيست در اين گزارش اعلام كرد: به‏خلاف اظهارات مخالفان در ايران، درباره ادامه تظاهرات، هيچ موردي كه اميدواركننده باشد به چشم نمي‌خورد كه وضعيت مانند آن چيزي شود كه در تونس و مصر روي داد.

اين كارشناس صهيونيست با بيان اينكه نظام ايران در مقابل فتنه‌گران بيش از كشورهاي ديگر مصمم‌ است، تصريح كرد: با اين حال به نظر نمي‌رسد نظام اسلامي در ايران ساقط شدني باشد.

تلويزيون رژيم صهيونيستي در ادامه با ابراز نااميدي از تعداد اندك آشوب‌طلبان داخلي ايران ابراز نااميدي و اعلام كرد كه علاوه بر مصمم بودن نظام ايران براي مقابله با فتنه‌گران، موج تظاهرات آنان نيز اين بار بسيار كوچك است.

در اين گزارش به نيروهاي امنيتي ايران اشاره و تصريح شده است كه نيروهاي امنيتي ايران در مقايسه با ارتش مصر بسيار باعقيده‌تر و داراي ايدئولوژي محكمتري در قبال نظام ايران هستند و اين در حالي است كه مخالفان ايران رهبر ندارند.

در همين خصوص، باراك اوباما رئيس جمهوري آمريكا در امور داخلي ايران دخالت كرد و خواستار تداوم تظاهرات اغتشاشگران داخلي ايران شد.

رئيس جمهور آمريكا در موضع تفرقه‌افكنانه و مداخله‌جويانه خود ادعا كرد: ايراني‌ها بايد شجاعت لازم را براي بيان آزادي داشته باشند و به اعتراضات خود ادامه دهند.

اين در حالي است كه اوباما در روزهاي نخستين اعتراضات مردمي مصر عليه دولت حسني مبارك متحد آمريكا، از مردم مصر خواسته بود كه خود را كنترل كنند.

انتهاي پيام/++*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها