عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

وصیتنامه شهید حبیب الله دانه گردی

وصیتنامه شهید حبیب الله دانه گردی
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

پاسدار لشگر ۸ نجف
محل تولد: آران وبیدگل| تحصیلات: سیکل| سن: ۲۲ سال
تاریخ شهادت: ۲۰/۱۲/۱۳۶۴ | محل شهادت: فاو | عملیات: والفجر ۸

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ آل عمران/۱۶۹

به نام الله، به نام آنکه دلها با یادش آرام می گیرد و به نام آنکه غصه دیروز و ترس از فردا را از یاد می برد. به نام خدائیکه جانم در قبضه قدرت اوست و همه از او هستیم و باید به سوی او برویم. به نام خدا و به نام فرستاده بر حق او محمد رسول الله (ص) که امانتی همچون قرآن را برای ما به ارث گذاشت و این کتاب آسمانی چراغی بود برای راه تاریک ما، و ما توانستیم با توجه به این کتاب راه خودمان را که همان صراط المستقیم است انتخاب کنیم. با درود فراوان بر حضرت مهدی موعود منجی عالم بشریت و عدالت گستر جهان و با درود بیکران بر نائب بر حقش امام امت خمینی بت شکن و با سلام بر شهیدان و امت حزب الله وصیتم را آغاز می کنم. اینجانب بر حسب وظیفه گر چه لایق نیستم لکن چند جمله ای وصیت می کنم. چگونه وصیت کنم که آنقدر بار گناهانم سنگین است که خود را لایق نمی بینم که مطالبی را بگویم چیزی که هست باید وصیت کنم.
اولا تداوم دهنده راه شهیدان باشید.
دوم اینکه وحدت و یگانگی خود را حفظ کنید.
سوما سنگر و پشت جبهه ها را خالی مگذارید و نگذارید منافقین در گوشه و کنار به فعالیت خود کوشا باشند. همیشه آسایش را از آنها سلب کنید. باید وصیت شهدا را جامه عمل بپوشانیم. وصیت من نیز وصیت شهدا است. شهدا می گویند باید در خط ولایت فقیه بود. باید در جامعه وحدت حاکم باشد. فرصت به منافقین و فرصت طلبان ضد انقلاب نباید داده شود. باید همه دست در دست هم دهیم جهت پیاده کردن احکام قرآن و شریعت محمد (ص). 

وصیتی هم به پدر و مادر و همسر گرامی
از شما می خواهم که اگر شهید شدم افتخار کنید چون امانتی که در دست شما بودم و به صاحب اصلی اش باز گردانیدید و هیچ توقعی از هیچ کس و هیچ ارگانی نداشته باشید و هیچ وقت سوژه ای در دست دشمن های این مرز و اسلام ندهید. چون آنها به محض اینکه یک نقطه ضعفی در شما مردم مسلمان و قهرمان پیدا شود آن را بزرگ می کنند.

عزیزانم شما فرزندتان را برای خدا داده اید. اگر می خواهید گریه بکنید گریه بر شهید ثواب دارد ولی هیچ ناراحتی و غصه نداشته باشید. چرا که غصه از آن کسی است که چیزی را از دست داده باشد و شما چیزی از دست نداده اید بلکه سعادت دنیا و آخرت را به دست آورده اید. از شما می خواهم که قبرم را ساده بگیرید زیاد هم وقت خودتان را آنجا صرف نکنید. خداوند ان شاءالله من و شما را بیامرزد از شما می خواهم که همیشه سنگرها را پر کنید که مهمترین آن سنگر نماز جمعه می باشد و از جلسات دعا و روضه خوانی کوتاهی نکنید چون امام فرمودند که همین جلسات سوگواریها بود که ما را به پیروزیهای بزرگ رسانید اما ای همسر گرامی شما هم باید خوشحال باشی چون همه از خداییم و باید به سوی او برویم و زنده بودن ما به خاطر عبادات و بندگی است و از تو می خواهم که از فاطمه (س) و زینب و اهل بیت او درس بگیری و طبق دستورات اسلام و قرآن عمل کنی. امیدوارم که در صورت شهید شدنم از دست من راضی باشی و من هم از دست تو راضی هستم. و شما ای خواهرانم و برادران عزیزم ان شاءالله که از دستم راضی باشید من هم از دست شما راضیم تنها خواهشم از آنهایی که مرا می شناسند آنست که مرا ببخشید و حلال کنید و من هم همه را بخشیدم.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
والسلام علیکم و رحمه اله و برکاته
حبیب اله دانه گردی
۲۰/۱۱/۶۴

amuzesh2005

amuzesh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6524
دسترسی سریع به انجمن ها