عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بيانيه‌ فراكسيون موتلفه اسلامي به مناسبت فتنه‌گري در 25 بهمن

بيانيه‌ فراكسيون موتلفه اسلامي به مناسبت فتنه‌گري در 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

فراكسيون موتلفه‌ اسلامي با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد: اقدامات فتنه گران را به شدت محكوم مي‌نمايد و هم‌صدا با ملت و نمايندگان مجلس و رياست مجلس كه مواضع خود را در قبال فتنه‌گران در تاريخ به يادگار گذاشتند، شعار " مرگ بر فتنه‌گر" را وظيفه خود مي‌داند و در اين راستا از مواضع اقليت مجلس نيز كه موضع خود را در قبال اين فتنه‌گران شفاف اعلام كردند، تشكر مي‌نمايد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ متن اين بيانيه به شرح ذيل است:

جريان فتنه كه طراح آن استكبار جهاني و عواملش فتنه‌گران داخلي هستند سه روز پس از راهپيمايي عظيم و با شكوه ملت ايران در سراسر ميهن اسلامي كه عليه استكبار و دخالت‌هاي آمريكا، انگليس و اسراييل در قيام مصر و تونس و به حمايت از ملت‌هاي مسلمان صورت گرفت، اعلام راهپيمايي كردند و با اين‌كه مجوز قانوني نداشتند، تعداد محدودي را به صحنه آوردند، تا همچون عاشوراي گذشته، دست به اغتشاش بزنند و شعارهاي تخريبي و آمريكاپسند سر دهند. ملت آنها را طرد كرد و چون كسي از مردم با آنها همراهي نكردند از روي كينه توزي، دو بسيجي شيعه و سني را در آستانه هفته وحدت به شهادت رساندند و چند نفر را زخمي نمودند.

فراكسيون موتلفه اسلامي در مجلس شوراي اسلامي، اين اقدامات فتنه‌گران را به شدت محكوم مي‌نمايد و هم‌صدا با ملت و نمايندگان مجلس و رياست مجلس كه مواضع خود را در قبال فتنه‌گران در تاريخ به يادگار گذاشتند، شعار " مرگ بر فتنه‌گر" را وظيفه خود مي‌داند و در اين راستا از مواضع اقليت مجلس نيز كه موضع خود را در قبال اين فتنه‌گران شفاف اعلام كردند تشكر مي‌نمايد.

از قوه قضاييه اكيدا مي‌خواهد ضمن تسريع در محاكمه سران و عوامل اصلي فتنه، محاكمه عوامل و مزدوران بيگانه در خارج از كشور را نيز در دستور كار خود قرار دهد.

از دستگاه‌هاي اطلاعاتي و اجرايي مي‌خواهد كه اطلاعات لازم را در مورد فتنه‌گري و عناصر موثر فتنه‌گر در اختيار ملت قرار دهند.

از همه‌ي گروه‌ها و تشكل‌ها و عناصر سياسي مي‌خواهد كه مرز خود را با فتنه‌گران شفاف كنند و به خصوص برخي خواص كه سكوت داشته‌اند مواضع خود را اعلام نمايند.

از مسئولان سياست خارجي انتظار دارد اقدامات قانوني عليه دخالت‌هاي خلاف قوانين بين‌المللي كشورهاي مستكبر و حمايت از تروريست‌ها و آشوبگران داخلي را پيگيري نمايد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها