عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

بايدن بزودي به مسكو سفر مي‌كند

بايدن بزودي به مسكو سفر مي‌كند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:55 ب.ظ

89/11/27 - 11:35
شماره:8911270131
براي فراهم‌سازي مقدمات سفر اوباما؛
بايدن بزودي به مسكو سفر مي‌كند

خبرگزاري فارس: معاون رئيس‌جمهوري آمريكا در بهار سال جاري به روسيه سفر خواهد كرد تا مقدمات سفر رسمي "باراك اوباما " به مسكو را فراهم كند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه «گازيه تا»، "جو بايدن " معاون رئيس‌جمهوري آمريكا به احتمال زياد بزودي به منظور فراهم ساختن مقدمات سفر "باراك اوباما " به روسيه به اين كشور سفر خواهد كرد. در حال حاضر مقامات مسكو و واشنگتن در حال تهيه امكان اين سفر هستند.يك مقام آگاه در محافل ديپلماتيك روسي اعلام كرد كه بر اساس برنامه ريزي انجام شده قرار است بايدن در بهار سال جاري به روسيه سفر كند و اين سفر مي‌تواند مرحله مهمي در فراهم‌سازي مقدمات سفر رسمي رئيس‌جمهوري آمريكا به مسكو تلقي شود.اين ديپلمات روس افزود كه برنامه دقيق سفر معاون رئيس‌جمهوري آمريكا به روسيه فعلا مشخص نشده است. وي بدون اشاره به زمان سفر اوباما به روسيه، تنها يادآور شد كه اكنون نوبت طرف آمريكايي است كه به مسكو سفر كند."دميتري ميدويديف " رئيس‌جمهوري روسيه در ماه ژوئن سال 2010 براي مدت يك هفته به آمريكا سفر كرده بود كه در جريان آن از دو شهر سانفرانسيسكو و واشنگتن ديدن كرده و سپس به تورنتوي كانادا عزيمت كرد.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها