عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خواص، با صراحت از سران فتنه اعلام بيزاري نمايند

خواص، با صراحت از سران فتنه اعلام بيزاري نمايند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:56 ب.ظ

سازمان بسيج مستضعفين با انتشار بيانيه‌اي تاكيد كرد: همه خواص در برابر جنايت اخير ساكت نبوده و با صراحت از سران فتنه اعلام بيزاري نمايند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اين بيانيه آمده است:

حماسه بزرگ ملت بصير ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن ماه امسال علاوه بر تجديد بيعت با آرمان‌هاي رهبر كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامي توانست جهانيان را بار ديگر در برابر بصيرت و هوشمندي ملت بزرگ ايران متحير نمايد و عظمت اين مردم نستوه براي چندمين بار در تاريخ ثبت گردد. ظهور بيداري اخير ملت‌هاي اسلامي در منطقه كه باعث سقوط و فرار ديكتاتورهاي دست‌نشانده آمريكا و غرب شد، اربابان سرخورده صهيونيستي و آمريكايي فتنه سال گذشته را بر اين داشت كه روح دوباره‌اي به جسد بي‌جان اين جريان رسوا بدمند و با جنگ رسانه‌اي گسترده تلاش كنند تا روحيه‌اي اندك به هواداران خود بدهند تا بلكه بتوانند التيامي براي شكست‌هاي پياپي سال گذشته و امسال در كشور و منطقه داشته باشند.

اما اين بار نيز با عنايت الهي، ناتواني و درماندگي شديد آمريكا و صهيونيست محرز شد و با وجود حجم عظيم تبليغات رسانه‌اي دشمن، منافقين و فتنه‌گران با بي‌اعتنايي ملت روبه‌رو شده و باز هم تنها ماندند اما فتنه‌گران كه از رسيدن به اهداف خود بازمانده بودند اقدام به ترور يكي از دانشجويان و زخمي نمودن دو تن ديگر از هموطنان عزيزمان كردند كه اين شهادت مظلومانه و بهره‌برداري دشمنان از اين حركت ضدمردمي، ضداسلامي و ضدانقلابي متوجه سران فتنه مي‌باشد و مهندسين هوشيار و بصير ايران اسلامي از مسوولين محترم قضايي كشور انتظار دارند نسبت به مجازات آنان اقدام عاجل نمايند.

پيام مهندسين بسيجي به مردم مقاوم و آزاده مصر و مردم منطقه اين است كه اين حركت‌هاي رذيلانه در راستاي طرح‌هاي آمريكا و اسراييل در منطقه است. جامعه مهندسين كشور به عنوان بخشي از ملت بزرگ ايران با اقتدا به رهبر فرزانه و حكيم انقلاب اسلامي حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي) در حمايت از فريادهاي آزادي‌خواهي شما كوتاهي نخواهد كرد و به خودفروختگان آمريكا و انگليس اجازه نخواهد داد مسير نوراني انقلاب‌هاي شما كه الهام گرفته از آرمان‌هاي خميني كبير (ره) است را با توطئه‌هاي خود منحرف سازند.

مهندسين بسيجي انتظار دارند كه همه خواص در برابر اين جنايت بزرگ ساكت نبوده و با صراحت از سران فتنه اعلام بيزاري نمايند و بدانند كه كوتاهي در اين كار، بي‌اعتباري نزد مردم را در پي خواهد داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها