عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

عضو هيئت علمي دانشگاه علوم‌پزشکي شهركرد: مطالبه‌ي مردم درمورد محاکمه سران فتنه، بحق است

عضو هيئت علمي دانشگاه علوم‌پزشکي شهركرد: مطالبه‌ي مردم درمورد محاکمه سران فتنه، بحق است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  07:58 ب.ظ

يك عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشکي شهركرد گفت: اصلي‌ترين مطالبه مردم در پي حوادث 25 بهمن، محاکمه شدن کساني است که در برابر نظام قرار گرفته‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمين دکتر "اميرقلي جعفري"، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه چهارمحال‌وبختياري، افزود: فضاي سال گذشته کشور نشان‌دهنده سرمايه‌گذاري کلان دشمنان اسلام و انقلاب براي ضربه زدن به نظام بود به طوري که برخي از افراد به گونه‌اي که انتظار نمي‌رفت در جهتي که خواست دشمن و مديريت آنان بود، حرکت کردند.

وي با اشاره به خمودي فتنه‌گران بعد از حماسه 9 دي و 22 بهمن، تصريح کرد: فتنه‌گران دچار توهم شدند که ممکن است بتوان از فضايي که در کشورهاي عربي به‌وجود آمده، به اهداف خود رسيد و بيانيه صادر کردند.

حجت‌الاسلام جعفري با بيان اينکه فتنه‌گران با استکبار همدست هستند اظهار داشت: سران فتنه پابه‌پاي دشمنان حرکت كردند و انتظار همراهي مردم را داشتند اين در حالي است که آنان با عدم استقبال مردم بابصيرت روبه‌رو شدند.

وي به ترس نداشتن مردم و مسئولان از تفاله‌هاي آمريکايي اشاره و خاطرنشان کرد: اکنون ديگر صبر مردم تمام شده و افراد زيادي در برابر دادگستري تهران و حوزه علميه قم براي محاکمه سريعتر سران فتنه تحصن کرده‌اند.

عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشکي شهركرد، مطالبه مردم در خصوص محاکمه سران فتنه را بحق دانست و ادامه داد: هدف اصلي فتنه‌گران، براندازي نظام اسلامي است چراکه بر مبناي همين نظام است که ملت غيور ايران ظلم و ذلت را نپذيرفته و در برابر استکبار جهاني ايستاده است.

وي با بيان اينکه شعارهاي حمايتي از مصر و تونس توسط سران فتنه، نوعي عوامفريبي است، تصريح کرد: سران فتنه با شعارهاي منافقانه خود آرمان ملت فلسطين و لبنان را زير سئوال بردند و در واقع اين فتنه‌گران به آرمان فلسطين، غزه و حکومت اسلامي اعتقاد ندارند.

حجت‌الاسلام جعفري بهترين راه مبارزه با فتنه را آگاهي دادن به جامعه دانست و افزود: هوشياري اولين وظيفه مردم در شرايط غبارآلود فتنه است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها